Gwiazdy

Sara i jej nowy singiel "Ciemność". Utwór jest zapowiedzią drugiej płyty artystki

Gwiazdy

Sara to młoda, pełna energii artystka, która nie tylko śpiewa, ale zajmuje się także tańcem, pisaniem tekstów piosenek oraz komponowaniem utworów muzycznych. Na scenie w studio Dzień Dobry TVN wykonała swój nowy singiel "Ciemność". O czym opowiada utwór?

Sara - kim jest artystka?

Sara Jaroszyk jest absolwentką szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Wyjątkowy talent pozwala jej realizować się na wielu płaszczyznach - artystka spełnia się jako piosenkarka, tancerka i kompozytorka, podejmuje się także pisania tekstów piosenek. Młoda wokalistka ma już na swoim koncie autorską płytę "Światłocienie", którą wydała pod koniec 2018 roku. Teraz zdecydowała się zaskoczyć fanów kolejnym krążkiem.

O czym opowiada utwór "Ciemność"?

Nowy singiel Sary "Ciemność" to zapowiedź drugiej płyty artystki pt. "NEOWISE". Utwór opowiada o spotkaniu dwóch osób, między którymi rodzi się namiętne uczucie. Słowa piosenki mają symboliczny charakter i niosą za sobą konkretny przekaz. Przekonują, że w życiu nie zawsze trzeba kierować się rozumem - w pewnych sytuacjach nad racjonalnym podejściem powinny wziąć górę emocje i towarzysząca im intuicja.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Magdalena Brzezińska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości