Gwiazdy

Kultowa scena z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" w nowej odsłonie. To wideo jest prawdziwym hitem

Gwiazdy

Miliony osób bez filmów "Kevin sam w domu" i"Kevin sam w Nowym Jorku" nie potrafi wyobrazić sobie Bożego Narodzenia. Choć od realizacji tych produkcji minęło 30 lat, ich legenda, magia i popularność wciąż są żywe. Z tego powodu niespodziankę fanom postanowiła zrobić Catherine O'Hara, która nakręciła nową odsłonę kultowej sceny.

Popularność Kevina

"Kevin sam w domu" miał swoją premierę w 1990 roku. Choć spotkał się z mieszaną oceną krytyków, momentalnie podbił serca widzów. Wiadomo, że w pierwszy weekend zarobił 17 milionów dolarów i stał się tak popularny, że wyświetlano go w kinach jeszcze długo po okresie świątecznym. Kultowa produkcja znalazła się także w Księdze rekordów Guinnessa, jako najbardziej dochodowa komedia wszech czasów - na całym świecie zarobiła ponad 477 mln dolarów (blisko 2 miliardy złotych). Szybko stała się również świąteczną tradycją.

Choć fabuła filmu się nie starzeje i wciąż bawi miliony, upływający czas widać po członkach jego obsady. Macaulay Culkin w najmniejszym stopniu nie przypomina już małego, sprytnego chłopca, a i jego filmowe rodzeństwo się postarzało. Metamorfozę w szczególny sposób widać jednak na wideo nakręconym przez odtwórczynię roli matki Kevina.

Scena z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" 30 lat później

66-letnia Catherine O'Hara wcielała się w matkę Kevina w obu częściach produkcji. Miała wówczas zaledwie 36 lat i rude włosy. Oba filmy zapewniły jej ogólnoświatową popularność i żadna z jej późniejszych ról nie przyniosła jej równie dużego uznania.

Po upływie trzech dziesięcioleci, aktorka postanowiła w tym roku odtworzyć jedną z kultowych scen z części "Kevin sam w Nowym Jorku", kiedy dociera do niej, że po raz drugi zostawiła syna samego w domu na święta. O'Hara świetnie pokazała charakterystyczny krzyk i omdlenie.

Nagranie, które pojawiło się na TikToku, momentalnie stało się hitem sieci. Zaledwie ośmiosekundowy filmik cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Piszą: "Nie mogę przestać tego oglądać", "Catherine O'Hara to skarb", "Oglądałam to już wielokrotnie" czy "Catherine O'Hara uratowała rok 2020".

Zobaczcie wideo poniżej. Was również bawi?

Jak wyglądają Kevin, jego rodzina i złodzieje obecnie?

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości