Gwiazdy

"Kevin sam w domu", czyli Macaulay Culkin kończy 40 lat. Jak wygląda dziś?

Kevin sam w domu

x-news

Gwiazdy

"Kevin sam w domu", czyli Macaulay Culkin kończy 40 lat. Jak wygląda dziś?

Kevin sam w domu

x-news

Od premiery filmu "Kevin sam w domu" minęło 30 lat. Film zyskał miano kultowego na całym świecie, także w Polsce, gdzie ogląda się go w święta Bożego Narodzenia. Odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin, kończy 40 lat. Co aktor robi dziś, jak wygląda i czy uporał się z nałogami, o których swego czasu mówił cały świat? 

Macaulay Culkin po "Kevinie"

Macaulay Culkin miał zaledwie 10 lat, gdy wystąpił w filmie "Kevin sam w domu" w reżyserii Chrisa Columbusa. Familijny obraz prezentujący historię chłopca, który omyłkowo został sam w domu w czasie świąt, starając się zapobiec włamaniu dwóch, niezbyt profesjonalnych, złodziei, podbił serca widzów. Tak jak i jego kontynuacja - "Kevin sam w Nowym Jorku". 

Culkinowi wróżono zawrotną karierę. Szybko stał się najlepiej zarabiającym nastoletnim aktorem w Hollywood. Dla porównania, za pierwszą część "Kevina" otrzymał gażę w wysokości 100 tysięcy dolarów. Na kontynuacji zarobił już 4,5 miliona. Wycofał się z aktorstwa w 1995 roku, twierdząc, że pragnie "normalnego życia". Postronni upatrywali przyczyny w trudnym rozwodzie jego rodziców, którzy walczyli o majątek syna. Szybko okazało się również, że tak ogromna sława w młodym wieku jest dla Macaulaya zbyt dużym ciężarem. 17 września 2004 został aresztowany w Oklahomie za posiadanie 17,3 g marihuany, 16,5 mg alprazolamu i 32 mg klonazepamu. Wyszedł z aresztu po wpłaceniu kaucji. Media rozpisywały się na temat wyglądu aktora - po niewinnym, zadbanym chłopcu nie pozostało śladu. Macaulay zeznawał również podczas procesu Michaela Jacksona o molestowanie nieletnich. Wypowiadał się w obronie piosenkarza, twierdząc, że wielokrotnie spał z nim w jednym łóżku, ale nigdy nie doświadczył niczego niestosownego. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

They're multiplying.

Post udostępniony przez Macaulay 'Instagram' Culkin (@culkamania)

Culkin jest zresztą ojcem chrzestnym dzieci Jacksona - Paris, Michaela Jr. i Prince'a. Przez osiem lat Macaulay związany był z Milą Kunis. Para ostatecznie rozstała się w 2011 roku. Obecnie aktor jest w związku z Brendą Song. 

Obsada "Kevina samego w domu" kiedyś i dziś

Jak zmieniła się rodzina Kevina McCallistera? Aktorzy na przestrzeni lat przeszli sporą metamorfozę. Obejrzyj wideo:

Joe Pesci

Daniel Stern

Angela Goethals

Zobacz także:

Filmowa Baby wróci w nowej odsłonie "Dirty Dancing". Jak dziś wygląda Jennifer Grey?

Kelly Osbourne przeszła oszałamiającą metamorfozę. Jak teraz wygląda gwiazda?

Magda i Lara Gessler na zdjęciu sprzed lat. "Samo szczęście"

Co sądzisz o tym artykule?
91
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0