Gwiazdy

Macaulay Culkin zaręczony. Kim jest wybranka gwiazdora filmu "Kevin sam w domu"?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Co nowego słychać w świecie gwiazd?

Macaulay Culkin i Brenda Song wprowadzili swój związek na kolejny etap. Jak donosi portal People, odtwórca głównej roli w popularnej komedii  "Kevin sam w domu" oświadczył się ukochanej. Co wiemy na temat tej pary?

Brenda Song i Macaulay Culkin zaręczyli się

Macaulay Culkin szerszej publiczności dał się poznać już jako 10-latek. Wówczas zagrał główną rolę w kultowej już komedii "Kevin sam w domu", a następnie w jej kontynuacji - "Kevin sam w Nowym Jorku". Choć wystąpił też w wielu innych produkcjach, jak np. "Moja dziewczyna" czy "Wszyscy święci", to łatka "Kevina" przylgnęła do niego na stałe.

Jego prywatne życie dalekie jednak było od komedii. W tym przypadku bliżej było do horroru. Byliśmy świadkami, jak aktor zaczął się staczać. Przez lata nadużywał alkoholu, leków oraz substancji odurzających. Gwiazdor popadł też w depresję.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Ku wielkiej uldze fanów aktora udało mu się wyjść na prostą. Porzucił używki i odnalazł szczęście u boku Brendy Song, amerykańskiej aktorki azjatyckiego pochodzenia. W ubiegłym roku świat obiegła radosna wieść, że zakochani zostali rodzicami, a po ponad czterech wspólnie spędzonych latach wkroczyli na kolejny etap.

Jak donosi "People", Brenda Song i Macaulay Culkin zaręczyli się. Choć sami zainteresowani nie odnieśli się jeszcze do sprawy, to paparazzi dostrzegli pierścionek z brylantem na lewej ręce aktorki. Doniesienia te potwierdził też informator portalu.

Zobacz wideo: Meghan Fox i Machine Gun Kelly zaręczni

Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczeni
Megan Fox i Machine Gun Kelly zaręczeni Źródło: Cover Video/x-news

Jeśli para zdecyduje się na ślub, to będzie już druga ceremonia w życiu amerykańskiego aktora. Przypomnijmy, że  w 1998 roku ożenił się z aktorką Rachel Miner. Ich małżeństwo rozpadło się po czterech latach.

Brenda Song - kim jest narzeczona Macaulaya Culkina?

Brenda Song - tak wspominaliśmy - jest amerykańską aktorką. Swoją karierę rozpoczęła już jako dziecko. Występowała w reklamach i produkcjach telewizyjnych. Świat filmowy szybko o niej usłyszał. Najmłodsi widzowie pokochali ją za rolę London Tipton w serialu "Nie ma to jak hotel".

Natomiast jej rozpoznawalność wzrosła po filmie "Wendy Wu". Wystąpiła też w takich produkcjach jak "The Social Network" czy "Boogie Town". Została nazwana "księżniczką Disneya". Swojego ukochanego poznała w 2017 roku na planie "Changeland".

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe Gucci

Pozostałe wiadomości