Anna Lewandowska rusza z noworocznym wyzwaniem. "Wstańcie z kanapy i zróbcie coś dla siebie"

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Anna Lewandowska i DDTVN łączą siły!
Anna Lewandowska i DDTVN łączą siły!Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Już 3 stycznia rusza wyzwanie noworoczne Ani Lewandowskiej we współpracy z Dzień Dobry TVN. Polega na zachęceniu jak największej liczby osób do rozpoczęcia bądź kontynuowania aktywności fizycznej. - Będziemy trenować, zdrowo jeść i fajnie działać - zachęcała gwiazda.

Anna Lewandowska i Dzień Dobry TVN łączą siły

Wraz z nadejściem Nowego Roku w głowach wielu osób tworzą się postanowienia. Najczęściej dotyczą zrzucenia nadprogramowych kilogramów, chodzenia na siłownię czy odstawienia na jakiś czas słodyczy i alkoholu. Anna Lewandowska jak co roku pomoże Polakom zmotywować się i osiągnąć upragniony cel, tym razem we współpracy z redakcją Dzień Dobry TVN. Plan treningowy będzie trwał cztery tygodnie.

- Co niedzielę będę prowadziła live'y. Będę pojawiała się na antenie razem z redakcją Dzień Dobry TVN. Będziemy prowadzić też merytoryczne spotkania z ekspertami, mówić dużo o diecie - zdradziła trenerka.

Trening z Anną Lewandowską - najważniejsza motywacja

Anna Lewandowska bardzo chciałaby tym wyzwaniem zmotywować wiele osób, by wstały z kanapy i spróbowały zrobić coś dla siebie. Jak zaznaczyła w Dzień Dobry TVN, Nowy Rok przynosi zawsze nowe cele i marzenia.

- Ciężko jest czasami wytrwać w wyzwaniach, ale razem z ekspertami będziemy dbać, żeby dotrzymać do końca, bo warto szczególnie w tym Nowym Roku wyrobić sobie taki nawyk. Badania mówią, że aby wyrobić nawyk, wystarczą 33 dni, aby wszedł w krew - podsumowała.

Dołącz do noworocznego wyzwania z Dzień Dobry TVN i Anią Lewandowską! Pokaż nam, jak ćwiczysz i wprowadzasz zdrowe nawyki, wrzucając na swoje media społecznościowe filmiki z hasztagiem #pogodnitvn. Być może to Ciebie odwiedzimy z kamerą!

Regulamin castingu Health & Active
Klauzula Informacyjna do castingu Health & Active

Do wyzwania można zapisać się na stronie internetowej Anny.

Co jeszcze słychać u rodziny Roberta Lewandowskiego? Cała rozmowa w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło zdjęcia głównego: Anna Lewandowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości