Gwiazdy

Camila Cabello i Shawn Mendes się rozstali. Para zasłynęła hitem "Señorita"

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
x-news/Cover VideoCamila Cabello i Shawn Mendes rozstali się po 2 latach związku

Para, która jest znana z przeboju "Señorita", ogłosiła swoje rozstanie. Camila Cabello i Shawn Mendes we wpisie na Instagramie poinformowali, że postanowili zakończyć romantyczną relację. Dlaczego nie są już razem?

Para poznała się w 2014 roku, a pierwszą wspólną piosenkę pt. "I know what you did last summer" wydali w 2015 roku. W 2019 roku nagrali przebój - latynoski utwór "Señorita".

Camila Cabello i Shawn Mendes rozstali się

Informacja o rozstaniu pojawiła się na instastories profilu Camili i Shawna, oboje wstawili to samo oświadczenie. Twierdzą, że chociaż postanowili zakończyć swoją romantyczną relację, zamierzają kontynuować znajomość jako przyjaciele, tak samo, jak ją zaczynali. Dziękują również fanom za wsparcie od samego początku. Co ciekawe, w oświadczeniu znajduje się zwrot o zakończeniu relacji romantycznej (we've decided to end our romantic relationship), a nie zerwaniu (brake up).

Zobacz wideo: Co słychać w show-biznesie?

Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVN

Ani Camila, ani Shawn nie podali jednak powodu rozstania. Informacja ta jest zaskakująca dla fanów zwłaszcza, że jeszcze niedawno, dwa tygodnie temu, para spędzała razem urlop na Florydzie. W sierpniu piosenkarka dementowała jednak plotki o tym, żeby miało dojść do zaręczyn.

Związek Camilli Cabello i Shawna Mendesa

Pogłoski o zaręczynach Camilli pojawiły się w sieci około sierpnia. To wtedy, w programie Jimmy'ego Fallona dementowała te informacje sama wokalistka. Tłumaczyła, że nie zwraca uwagi na to, na który palec zakłada pierścionek, więc mogło się zdarzyć, że założyła go na serdeczny.

Para nie ukrywała swojej relacji, która rozpoczęła się w 2019 roku, prawdopodobnie podczas pracy nad latynoskim przebojem. Ani Camila, ani Shawn nie wstydzili się swojego związku i publicznie okazywali sobie miłość. Wokalistka podkreślała również wielokrotnie, ile zawdzięcza swojemu partnerowi, który pomagał jej w walce z zaburzeniami odżywiania.

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło zdjęcia głównego: x-news/Cover Video

Pozostałe wiadomości