Gwiazdy

Camila Cabello przeprasza za swoje zachowanie: „Nie jestem w stanie wyrazić, jak bardzo żałuję i jak zażenowana jestem tym, co robiłam

Gwiazdy

Aktualizacja:

Camila Cabello po tej sytuacji zastanowi się trzy razy, zanim wrzuci coś do sieci. Piosenkarka została oskarżona o rasizm. To wynik jej dawnych poczynań w sieci, które wydały się po 7 latach.

Camila Cabello oskarżona o rasizm

Piosenkarka mając 15 lat, prowadziła bloga. Niedawno na światło dzienne wyszły wpisy, które znana wokalista zamieszczała w sieci. Okazało się, że Camila była autorką rasistowskich memów. Śmiała się między innymi z pobicia Rihanny.

Camila nie uciekła od odpowiedzialności i przyznała się do treści, które umieściła w sieci jako 15-latka. Jak przyznała, była młoda i niewyedukowana.

Kiedy byłam młodsza, używałam języka, którego głęboko się wstydzę i zawsze będę żałować. Byłam niewyedukowana i nieświadoma, a kiedy uświadomiłem sobie wagę i prawdziwe znaczenie tego okropnego i bolesnego języka, byłam głęboko zawstydzona.

- napisała na Twitterze.

Oficjalne przeprosiny

Camila przeprosiła za swoje zachowanie. Przyznała, że nigdy celowo nie chciała skrzywdzić i dziś żałuje tego, co pisała w sieci. Obecnie piosenkarka ma 22 lata i uważa się za dorosłą i dojrzałą osobę.

Jestem świadoma historii i bólu, jakie niesie moje dawne zachowanie. Te wpisy nie reprezentują tego, jaką byłam i jestem osobą. Prawda jest taka, że byłam żenująco ignorancka i nieświadoma.

- dodała artystka.

Czy fani wybaczą artystce takie zachowanie?

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości