Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska nagrywa piosenki dla synka Jasia

Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska nagrywa piosenki dla synka Jasia

Małgorzata Kożuchowska jest mamą 4,5 – letniego Jasia. Aktorka wzięła udział w specjalnym projekcie, który dedykuje właśnie swojemu synkowi. O co dokładnie chodzi? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Mało kto o tym wiedział, ale pasją Małgorzaty Kożuchowskiej oprócz gry aktorskiej, jest śpiewanie. Aktorka od dawna marzyła o tym, by nagrać płytę. Joanna Dark zaprosiła Małgosię do wspólnego projektu, w którym nagrywają piosenki dla dzieci i kołysanki.

Biorę udział w takim projekcie, który polega na nagrywaniu piosenek na płytę. Zaprosiła mnie do tego Joanna Dark, z którą znam się już wiele, wiele lat, ponieważ korzenie tej znajomości sięgają czasów toruńskich. Byłyśmy w tym samym zespole teatralnym w Domu Kultury w Toruniu. Jestem Aśce bardzo wdzięczna, że zaprosiła mnie do tego projektu, bo to było moje takie ciche, bardzo skryte marzenie, a szczególnie gorące od kiedy zostałam mamą. Nawet mój mąż mi powiedział – Gośka, no że Ty nie nagrałaś jeszcze piosenek dla dzieci to jest skandal. Także niebo zesłało mi ten projekt i mogę się zrealizować.

-zdradziła Małgosia w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Aktorka przyznała, że do tej pory śpiewa swojemu synkowi piosenki i kołysanki. Jego ulubiona to "Był sobie król" - dlatego tej kołysanki na pewno nie zabraknie na płycie Małgosi Kożuchowskiej i Joanny Dark.

>>>Zobacz też: Dla Kożuchowskiej życie zaczęło się po czterdziestce. Dlaczego właśnie wtedy?

>>>Kożuchowska o 10. rocznicy ślubu: "Jestem z tego dumna"<<<

>>>Małgorzata Kożuchowska: "Jestem aktorką wielozadaniową"<<<

Co sądzisz o tym artykule?
48
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0