Gwiazdy

Camila Cabello reaguje na komentarze dotyczące jej wyglądu. "Jesteśmy kobietami z rozstępami i tłuszczem"

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Camila Cabello została przyłapana przez paparazzi podczas joggingu. Jej zdjęcia obiegły sieć, a hejterzy zaczęli ją krytykować. Artystka nie dała jednak za wygraną i za pośrednictwem TikToka opowiedziała o tym, jaki ma stosunek do własnego ciała. To ważny kobiecy głos.

Camila Cabello jest znaną piosenkarką z licznymi nagrodami na koncie. Jej płyta "Camila" z takimi utworami jak: "Never Be The Same" czy "Havana" zdobyła serca słuchaczy, także w Polsce. Natomiast ostatnio w Stanach Zjednoczonych o wokalistce zrobiło się głośno za sprawą fotografii, które wyciekły do sieci. Podczas joggingu w jednym z parków w Beverly Hills paparazzi zrobili jej zdjęcia, na których widać jej brzuszek.

Camila Cabello o zdjęciach paparazzi z joggingu

Wokalistka postanowiła skomentować sprawę w mediach społecznościowych. Zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia, a na TikToku nagranie z ważnym przesłaniem.

- Biegałam właśnie w parku. Dbałam o swój interes, chciałam być fit i w duchu zdrowego stylu życia. Miałam na sobie top, który odsłania mój brzuch, bo biegałam i robiłam rzeczy tak, jak każdy zwykły człowiek - rozpoczęła Camila Cabello.

Camila Cabello o samoakceptacji

Początkowo wokalistka przejęła się towarzystwem paparazzi, ale potem uświadomiła sobie, że "wieczna walka ze swoim ciałem jest już niemodna". I zaapelowała do kobiet, by akceptowały siebie w pełni.

Jestem wdzięczna za ciało, które pozwala mi robić to, co chcę robić. Jesteśmy prawdziwymi kobietami z krągłościami, cellulitem, rozstępami i tłuszczem. I musimy to kochać

- podkreśliła.

Nagranie Cabello utrzymane w duchu body positive spotkało się z pozytywnym odzewem. To kolejna piosenkarka, która powiedziała "stop" wszechobecnej presji związanej z wyglądem. Nie tak dawno Ewa Farna w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała o swojej relacji z ciałem. Więcej na ten temat w artykule:

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Zobacz także:

Zobacz wideo: Camila Cabello opowiedziała o swojej walce z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości