Gwiazdy

Julia Kamińska i Małgorzata Socha o wielkim sukcesie "BrzydUli 2". "To zasługa całej ekipy"

Gwiazdy

Po raz 24. wręczono Telekamery, nazywane w Polsce "telewizyjnymi Oscarami". Wielki sukces odniosła produkcja TVN-u - "BrzydUla 2". Widzowie uznali ją bowiem za Najlepszy serial. O nagrodzie i pracy na planie rozmawialiśmy z Julią Kamińską i Małgorzatą Sochą.

"BrzydUla 2" otrzymała Telekamerę

"BrzydUla 2" została zwycięzcą w kategorii Najlepszy serial. To wielki powód do dumny dla naszych rozmówczyń. Małgorzata Socha za postać Violetty została uznana za Najlepszą aktorkę, a Julia Kamińska nie tylko wciela się w tytułową bohaterkę, ale i współtworzy scenariusz. Kobiety zgodnie przyznały, że na Telekamerę zapracowała cała ekipa.

Wielki powrót "BrzydUli"

Gdy "BrzydUla" zniknęła z anteny, widzowie byli ciekawi dalszych losów Uli i Marka Dobrzańskich. I tak po jedenastu latach przerwy produkcja powróciła na antenę TVN 7.

- To, że wróciliśmy na plan, było bardzo wyczekane. Ze względu na pandemiczną rzeczywistość czekaliśmy jeszcze dłużej. Mieliśmy zaczynać zdjęcia dużo wcześniej. Potem się okazało, że zdjęcia zostają przesunięte, odwołane. Nie wiadomo było, kiedy wrócimy na plan i czy w ogóle wrócimy – tłumaczyła Julia Kamińska, która walczyła o kontynuację serialu.

Udało się. Aktorzy wrócili na plan w czerwcu, a Telekamera jest dla nich wisienką na torcie. Ponadto okazało się, że Violetta zdobyła serca widzów. Czy Małgorzata Socha tęskniła za postacią, w którą się wciela?

- Przyznam szczerze, że byłam pełna obaw tego powrotu, bo nie byłam przekonana, czy rzeczywiście będzie taki wielki. Jak widać – niesłusznie. Bardzo lubiłam tę postać. Na początku musiałam się oswoić z tą bohaterką, ale potem coraz lepiej czułam się w tej roli. I teraz gdy po latach spotkaliśmy się na planie, to była wielka przyjemność. Najfajniejsze było to, że ten duch cały czas w nas był. To bardzo przyjemna produkcja. Violetka jest tutaj wyjątkowa, dzięki Piotrowi, który pisze te teksty – wyjaśniła.

Tomasz Urbanek/East News

"BrzydUla 2"- gdzie oglądać?

Serial emitowany jest na antenie TVN7. Pełne odcinki znajdziesz też w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości