Gwiazdy

Britney Spears znowu pokazała, jak tańczy w domu. "Jak ci się nie podoba, nie oglądaj"

Gwiazdy

Britney Spears

Britney Spears opublikowała pierwszy wpis po pełnym emocji poście, w którym zwróciła się do osób, krytykujących jej taniec. Wokalistka zaprezentowała nową choreografię do piosenki "Bad guy" Billie Eilish i skierowała do obserwatorów ważny apel.

Britney Spears tańczy na Instagramie

Britney Spears zszokowała opinię publiczną, otwarcie występując przeciwko swojemu ojcu. Następnie gwiazda zwróciła się do fanów, informując, że nie wystąpi na koncertach, jeśli nie będzie miała wpływu na swoje życie. Piosenkarka postanowiła więc, że zamiast śpiewać na scenie będzie wykonywała charakterystyczne tańce w domowym zaciszu.

- Wolę udostępniać filmy z mojego salonu niż występować na scenie w Vegas - napisała rozgoryczona wokalistka. - Mam dość błagania o pozwolenie na zamieszczenie nowego utworu na płycie. Wolę nie występować wcale - podsumowała.

Piosenkarka odniosła się również do występu siostry, Jamie Lynn, która wykonała jej przeboje podczas jednej z gal rozdania nagród. Gwiazda wyznała, że takie zachowanie całkowicie zburzyło zaufanie, które miała do siostry.

Britney Spears kontynuuje batalię z ojcem

Ubezwłasnowolniona piosenkarka wywalczyła możliwość zatrudnienia własnego adwokata. Kolejna rozprawa odbędzie się we wrześniu. Do tego czasu wokalistka komunikuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, otwarcie mówiąc o swoich problemach i konflikcie z rodziną.

Zgodnie z zapowiedzią, Britney wciąż publikuje filmiki prezentujące jej umiejętności taneczne. Najnowsze nagranie jest opatrzone komentarzem, w którym piosenkarka nie przebiera w słowach.

- Niech Pan otuli twoja złośliwą d*pę radością - napisała Britney. - Ps. czerwony!!!!! Pssss … to jest "Bad Guy" część 2 … ta sama piosenka, nowy taniec… Jeśli ci się nie podoba, nie oglądaj - zaczepnie podsumowała gwiazda.

Instagramowe konto Britney Spears od dawna wzbudza niemałe emocje wśród jej fanów. Zdaniem wielbicieli piosenkarki, gwiazda miesiącami szyfrowała sygnały o nadużywającym kurateli ojcu. Podejrzenia jej obserwatorów stały się zalążkiem ruchu #FreeBritney. Ostatecznie obawy zatroskanych fanów potwierdziła sama wokalistka, składając dramatyczne zeznania przed sądem w Los Angeles.

Zobacz wideo: Britney Spears znów przegrała proces

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości