załamanie nerwowe

  załamanie nerwowe

  Britney Spears opublikowała pierwszy wpis po pełnym emocji poście, w którym zwróciła się do osób, krytykujących jej taniec. Wokalistka zaprezentowała nową choreografię do piosenki "Bad guy" Billie Eilish i skierowała do obserwatorów ważny apel.

  Britney Spears bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych na świecie gwiazd muzyki pop. Choć ostatnią płytę wydała 5 lat temu, nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Fanów szczególnie ciekawią kulisy jej obecnego, prywatnego życia. Okazuje się, że niedługo będą mogli je poznać, dzięki dokumentowi stworzonemu przez dziennikarzy "New York Times".

  Osoby nieradzące sobie z natłokiem sytuacji bardzo stresowych może dopaść załamanie nerwowe. Czym objawia się ten stan? Jak sobie z nim poradzić? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN psychiatrę Maję Herman.

  W Lubinie matka zadała śmiertelne ciosy dwóm córkom (13-miesięcznej i 12-letniej), a następnie chciała popełnić samobójstwo. Policja przypuszcza, że w ostatnim czasie kobieta przechodziła załamanie nerwowe. Jak można było temu zapobiec? Ile osób rocznie popełnia samobójstwo? Częściej są to mężczyźni, czy kobiety? Matki, zabijając dzieci, wierzą, że w ten sposób chronią je przed cierpieniem. Jak mogą tak myśleć? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN psychiatrę dra Sławomira Murawca.

  Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel, autor popularnego bloga o modzie męskiej, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN przyznał, że swego czasu dopadł go poważny kryzys, przeżył załamanie. Chciał popełnić samobójstwo. Dlaczego postanowił targnąć się na swoje życie? Co go przed tym uchroniło? Jak po tym wydarzeniu wygląda jego życie? Co się zmieniło?