Gwiazdy

Anna Guzik o macierzyństwie: "Początek dla mnie i dla męża był trudny". Aktorka powiedziała też o płycie

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Bajkowa Anna Guzik
Bajkowa Anna GuzikDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Anna Guzik po raz pierwszy zaprezentowała się w nowej odsłonie. Aktorka, chcąc umilić dzieciom ostatnie dni szkoły, przygotowała muzyczny prezent. Na naszej scenie zaśpiewała piosenkę "Śnieżka", a także opowiedziała nieco więcej o debiutanckiej płycie i macierzyństwie.

Anna Guzik śpiewa dla dzieci

Anna Guzik to aktorka znana widzom TVN-u z roli Żanety Zięby w "Na Wspólnej". Prywatnie jest mamą trzech córek. Pozytywna, żywiołowa i pomysłowa artystka postanowiła zabrać się za kolejny projekt. Tym razem zaczęła śpiewać i to piosenki dla dzieci.

- Na pomysł wpadł Jacek Bończyk, ponieważ jedna z kołysanek pochodzi ze spektaklu "Singielka 2. Matka Polka", przy którym współpracowaliśmy. To był oczywisty pomysł, zabraliśmy się do pracy, nie mając żadnych planów wydawniczych. Jacek pisał, Krzysztof Maciejowski komponował, ja śpiewałam – powiedziała Anna Guzik.

Chcieliśmy, żeby to był materiał szlachetny, piękny. Tam są bardzo mądre, fajne teksty, cała płyta jest autorska

We wnętrzu wydawnictwa aktorka zamieściła dedykację dla córek. Jak przyznała, to dzięki nim każdego dnia uczy się czegoś nowego.

- Moje dziewczyny cały czas mnie czegoś uczą, macierzyństwo nauczyło mnie pokory i odstawienia swojej osobowości na bok. Co jest bardzo trudne. Kiedy ja jestem dojrzałą mamą, już się trochę pobawiłam, popracowałam, wiem, co lubię, a czego nie lubię, nagle muszę to wszystko odstawić, są inne priorytety. Ten początek dla mnie i dla męża był trudny – wyjaśniła.

Koncert performatywny - co to takiego?

W zeszłym roku Anna Guzik wzięła udział w koncercie performatywnym "Bez/senna". Co to takiego?

- To jest połączenie wielu form. Jest wokalny przebieg, mam koleżankę Jadwigę, która ma przekaz słowny, są tancerze, którzy robią ruch sceniczny. Są różne projekcje multimedialne, etiudy. Każdy utwór ma wiele wymiarów – wytłumaczyła, a następnie dodała: "Koncert Performatywny to jest znowu ta sama ekipa. Pomysł na ten koncert zrodził się wiele lat temu. Zaproszono mnie do realizacji koncertu, a ja zaprosiłam do współpracy fajnych ludzi – powiedziała.

Anna Guzik na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Anna Guzik zaśpiewała utwór "Śnieżka". To drugi singiel promujący album "Nocą Wszystko Gra", na którym znalazły się utwory dla najmłodszym. Piosenka inspirowana jest znaną bajką o Królewnie Śnieżce i jej wiernych przyjaciołach - krasnoludkach.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości