Piotr Adamski już tak nie wygląda. Co obecnie robi "polski hydraulik"?

Źródło: Dzień Dobry TVN
„Polski hydraulik” modelem plus size
„Polski hydraulik” modelem plus size
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Piotr Adamski to model, który 17 lat temu został twarzą kampanii Polskiej Agencji Turystyki. Wcielił się w postać przystojnego hydraulika. Akcja miała uspokoić Francuzów, obawiających się napływu taniej siły roboczej z Polski. Uroda Piotra sprawiła, że o "polskim hydrauliku" rozpisywały się media, a w naszym kraju stał się celebrytą i brylował na salonach. Co u niego słychać?

Polski hydraulik – co słychać u Piotra Adamskiego?

Piotr Adamski kilkanaście lat temu robił ogromną karierę. Polskiego hydraulika można było zobaczyć w licznych programach. Finalnie mężczyzna wycofał się z modelingu i poszedł inną drogą. 10 lat temu odwiedził nas w Dzień Dobry TVN. Już nieco odmieniony wyjaśniał, że pracuje w wyuczonym zawodzie, jest finansistą. Dziś Piotr wraca do modelingu jako pierwszy polski model plus size.

- To wszystko jest sprawą agencji i Kacpra Michalskiego, który zadzwonił do mnie ponad rok temu i kilka razy namawiał mnie na spotkanie. Jedno, drugi i zaczęliśmy współpracę – wyjaśnił Piotr. - Na świecie modele plus rozwijają się bardzo prężenie i pracują na każdych polach, nie tylko komercyjnych, ale robią też pokazy. My z Piotrem mamy również takie plany, by pracował nie tylko w Polsce, ale i globalnie na świecie – powiedział Kacper, fotograf, pracownik agencji modelingowej.

Metamorfoza polskiego hydraulika

Nie da się ukryć, że metamorfoza Piotra robi wrażenie. Jak przyznał, przez 17 lat przybrał 40 kg.

Przez te lata wygląd nie był mi potrzebny do zarobkowania. Wcześniej, żeby wyglądać tak, jak wyglądałem, robiłem dwa treningi dziennie, to był ogrom pracy. Zawsze miałem tendencję, żeby rosnąć. Potem były momenty, że nie trenowałem, miałem przerwę
- powiedział.

Miłość do sportu wciąż pozostała. Obecnie pasją Piotra jest sztuka rzucania nożem, którą trenuje pod okiem Artura Bednarka. Ponadto jest jeszcze squash, siłownia i piłka nożna. Co więcej, polski hydraulik dodał, że ludzie nie kojarzą już go z kampanią, lecz porównują do aktora Jasona Momoa

Miłość od pierwszego spotkania

Piotr u swojego boku ma także piękną dziewczynę. Para, choć znała się zdecydowanie dłużej, dopiero ponad rok temu oficjalnie zaczęła się spotykać.

- Z Piotrem znamy się kilka lat, do pierwszej randki doszło półtora roku temu. Piotr odezwał się pierwszy do mnie. Miałam lekką kontuzję i  potrzebowałam kul. Jako jedyny z moich znajomych przyjechał mi pomóc. Przyjechał i został – powiedziała Iga Kozłowska, modelka, przedsiębiorczyni.

Poza tym, że zakochani są parą, łączy ich biznes. Iga prowadzi markę odzieżową, projektuje, szyje, a Piotr jej w tym pomaga.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości