Gwiazdy

Ania Wendzikowska i pole dance. Jak gwiazdy dbają o zdrowie, gdy siłownie są zamknięte?

Gwiazdy

Baseny, siłownie i kluby fitness są zamknięte. To jednak nie jest wymówka, żeby przestać dbać o kondycję fizyczną. Doskonale wiedzą o tym polskie gwiazdy, które w swoich mediach społecznościowych motywują do wstania z kanapy.

Aktywność na świeżym powietrzu

I chociaż wydawać by się mogło, że pandemia nie sprzyja aktywności fizycznej, wiele osób odnalazło się w nowej, sportowej rzeczywistości. Zamknięto baseny i siłownie, odwołano zajęcia fitness, a pogoda za oknem nie zachęca do aktywności na zewnątrz. Jak się okazuje, niektórych zachęca. Państwo Rozenek-Majdan korzystają z uroków jesiennej aury. Radosław po przejściu zakażenia koronawirusem i pobycie w szpitalu powoli wraca do formy. W rekreacyjnych spacerach towarzyszy mu ukochana małżonka. Nic w końcu nie poprawia samopoczucia tak jak świeże i rześkie powietrze.

Z aktywności fizycznej nie rezygnuje także Anna Wendzikowska. Dziennikarka od jakiegoś czasu trenuje pole dance, potocznie nazywany tańcem na rurze. - Do tego sportu trzeba mieć bardzo dużo siły – zauważyła Basia Pasek. Na swoim Instagramie Anna Wendzikowska dzieli się zdjęciami z trenigów. Robią wrażenie! - Tak wejdzie do studia? – zażartował Damian Michałowski.

O fantastycznym działaniu świeżego powietrza przekonała się także Julia Wieniawa, która odpoczywa aktualnie na Zanzibarze. W magicznych okolicznościach przyrody ćwiczy swoją ukochaną jogę.

Gwiazdy ćwiczą w domu

Joga ostatnimi czasy stała się bardzo popularna. To system ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych, uwielbiany przez gwiazdy.

Maja Sablewska pokazuje jak w zaciszu swojego domu można uprawiać jogę i medytować

- opowiada Basia Pasek.

Dla Mai joga to nie tylko ćwiczenia. To także moment na odnalezienie równowagi i spokoju, tak potrzebnego dzisiaj. - Doceniam teraźniejszość i nie rozpamiętuje przeszłości – pisze gwiazda.

Idąc w ślad za naszymi gwiazdami, wstańmy z foteli i zacznijmy się ruszać. Pamiętajmy, że aktywność fizyczna sprzyja nabieraniu odporności. Zobaczcie jakie ćwiczenia możecie wykonywać w domowym zaciuszu:

Zobacz też:

Mikołaj Śmieszek, zwycięzca 9. edycji "Top Model": "Trzeba udowodnić, że to nie był przypadek"

To ona stworzyła filtry na Instagramie, z których korzystają gwiazdy. Poznajcie Xenię Belskayę

Karolina Bielawska o przywilejach i obowiązkach: "Żadna Miss Polonia wcześniej nie miała takiego roku panowania"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości