Gwiazdy

W tej sukni Polka zawalczy o tytuł Miss Universe 2022. "Tkanina przyleciała z Francji i jest ręcznie zdobiona"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Reprezentantka Polski na Miss Universe 2022
Reprezentantka Polski na Miss Universe 2022 Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W połowie stycznia 2023 roku odbędzie się gala finałowa Miss Universe 2022. Reprezentantką naszego kraju w konkursie na najpiękniejszą kobietę wszechświata jest Miss Polski 2022 Aleksandra Klepaczka. Za kreację przygotowaną specjalnie na to wydarzenie odpowiada Viola Piekut.

Aleksandra Klepaczka jedzie na konkurs Miss Universe 2022

Aleksandra Klepaczka już na początku stycznia pojedzie do Nowego Orleanu, gdzie odbędzie się zgrupowanie Miss Universe i gala finałowa konkursu. Miss Polski 2022 zauważyła, że tegoroczne przygotowania do wydarzenia będą trwały o wiele krócej niż w poprzednich latach. Wcześniej były to 3-4 tygodnie, natomiast teraz zaledwie 10 dni.

- Jest to pewnego rodzaju rewolucja, dlatego że ten czas będzie maksymalnie skondensowany. Będzie bardzo intensywnie, więc jestem przygotowana na ciężką pracę - oznajmiła reprezentantka naszego kraju.

Viola Piekut zaprojektowała suknię dla polskiej kandydatki na Miss Universe 2022

Aleksandra Klepaczka przyznała, że przygotowuje się do udziału w konkursie Miss Universe 2022 zarówno mentalnie, jak i fizycznie. Dba o sylwetkę, stosuje dietę, jest pod opieką trenera, który uczy ją odpowiedniego stylu wypowiedzi. Reprezentantka Polski zadbała również o dobór kreacji wieczorowych.

- Są dwa najważniejsze wydarzenia na Miss Universe, czyli preeliminacje oraz gala finałowa. Są przygotowane dwie suknie. To jest jedna z nich. (...) Ta piękna suknia jest przygotowana specjalnie na mój wylot - skomentowała Klepaczka.

Stylizacje powstały pod czujnym okiem Violi Piekut, a suknia zaprezentowana w Dzień Dobry TVN została uszyta ze sprowadzonej prosto z Francji ręcznie zdobionej tkaniny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości