miss universe

  miss universe

  Anna Burdzy wygrała konkurs Miss Universe Great Britain 2017. Ania urodziła się i wychowała w Anglii. Czy czuje się Polką? Jak często odwiedza nasz kraj? O obowiązkach, jakie spoczywają na Miss Universe oraz o swoich planach na przyszłość Anna Burdzy opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  O kulisach wyborów Miss Universe opowiedziała, Agnieszce Jastrzębskiej, Izabella Krzan, która właśnie wróciła z Filipin: "Ja się cieszę, że Europejka w końcu wygrała koronę! (...) Byłam super przygotowana, bardzo za to dziękuję i mam nadzieje, że to zaowocuje w kolejnych latach".

  Izabella Krzan to nowa Miss Polonia, która już 11 stycznia wylatuje na wybory Miss Universe, na Filipiny. Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła jej w ostatnich przygotowaniach przed wyjazdem. Czy w Święta Izabella pofolgowała sobie z jedzeniem i kto dba o jej dobrą formę?

  Po 4 latach panowania Miss Polonia 2012 Paulina Krupińska przekazała koronę najpiękniejszej Polki swojej następczyni: Izabelli Krzan. W Dzień Dobry TVN gościłyśmy obie królowe piękności. Czy Izabella już ochłonęła po wczorajszym wieczorze? Kiedy zacznie przygotowywać się do wyborów Miss Universe? Paulinę zapytaliśmy, jakie cechy charakteru powinna mieć zwyciężczyni konkursu Miss Polonia i jak wspomina spotkanie z nowym Prezydentem USA Donaldem Trumpem. Zobaczcie, co Piotr Kraśko zaproponował Izie i jak na tę propozycję zareagowała Kinga Rusin ;)

  Podczas ostatniego finału Miss Universe doszło do karygodnej pomyłki. Prowadzący galę podczas ogłoszenia wyników pomylił nazwiska dwóch dziewczyn. Koronę założyła Miss Kolumbii, jednak po kilku chwilach musiała ją oddać prawowitej zwyciężczyni, Miss Filipin. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy polską reprezentantkę w konkursie Miss Universe Weronikę Szmajdzińską. Jaka panowała atmosfera za kulisami? O czym rozmawiano? Jak zachowywała się miss Kolumbii chwilę po tym, jak odebrano jej koronę? I czy Weronika nie ma żalu, że nie weszła do ścisłego finału?

  Joanna Gapińska w 1989 r. została III vice Miss Universe. Przepustką do Meksyku był zdobyty rok wcześniej tytuł Miss Polonia. Od 25 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego musiała wyjechać z Polski? Co ją zaskoczyło, kiedy przyjechała do Polski po długim okresie nieobecności? Jak jej się żyje w USA? Jak dba o zdrowie i urodę? Byłą Miss Polonia gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Marcela Chmielowska została polską kandydatką do tytułu Miss Universe. O tym, jak wyłania się krajową kandydatkę do tych wyborów i czy Miss Universe to rzeczywiście najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie, rozmawialiśmy z nią oraz z Ewą Wojciechowską. Trzymamy kciuki!

  - Nie wiecie, co robicie, pójdziecie za to do piekła, że ona nie wygrała - tymi słowami Marcin Prokop skarcił jurorów konkursu Miss Universe, w którym wzięła udział Paulina Krupińska. W Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska opowiedziała o kulisach konkursu, który odbył się w Moskwie. Co zobaczyła na Placu Czerwonym? Czy to prawda, że poznała Donalda Trumpa i Stevena Tylera? Który z nich ją bajerował? Czy Paulina Krupińska ma chłopaka?