Gwiazdy

Szahira z "Hotelu Paradise" brała udział w konkursach piękności. Pierwszy tytuł zdobyła jako 14-latka

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
uczestniczka "Hotelu Paradise"

Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Zdobyła też wielu nowych obserwatorów w mediach społecznościowych, których ciekawią kulisy jej życia prywatnego i losów przed programem. Gwiazda zdradziła, że w przed laty startowała w konkurach miss. Pochwaliła się, jak wtedy wyglądała.

Szahira z "Hotelu Paradise 6"

Szahira robi furorę w 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest przebojowa, potrafi walczyć o swoje zdanie i nie boi się mówić tego, co myśli. Dzięki temu budzi duże zainteresowanie wśród fanów programu.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Uczestniczka show w jednym z odcinków zaskoczyła widzów wyznaniem. Okazuje się, że przed zgłoszeniem do telewizyjnego formatu udało się jej zrzucić sporo kilogramów. Kiedyś ważyła 93 kg i przez to miała obniżone poczucie własnej wartości i duże kompleksy. Aż wreszcie nadszedł moment, kiedy postanowiła to zmienić. Dzięki zdrowej diecie i regularnym treningom udało się jej sporo schudnąć. Jednak, jak przyznała, to nie jest jeszcze koniec jej przygody z redukcją kilogramów.

Szahira w swojej wizytówce do programu pochwaliła się, że w młodości często brała udział w konkursach piękności. Jej fani bardzo chcieli zobaczyć, jak wtedy wyglądała.

Szahira z "Hotelu Pardise" była miss

Szahira Bisiorek zaczęła brać udział w wyborach miss, kiedy miała zaledwie 14 lat. Udało się jej zdobyć tytuł Miss Wielkopolski, a także była finalistką Miss Polski. Reprezentowała nasz kraj również na arenie międzynarodowej.

Uczestniczka "Hotelu Paradise" na swoim profilu na Instagramie pokazała pamiątkowe zdjęcia z konkursów, na których prezentuje się w bikini oraz w pięknych sukniach i z koroną na głowie.

Szahira startowała w konkursach piękności Źródło: Instagram @szahira.hotelparadise6
Szahira startowała w konkursach piękności Źródło: Instagram @szahira.hotelparadise6

Hotel Paradise 6 - gdzie i kiedy oglądać

Szóstą edycję programu można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki, dodatkowe materiały i poprzednie sezony show są dostępne na platformie Player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości