Gwiazdy

Alec Baldwin płacze podczas wywiadu. "Nigdy nie skierowałbym broni w nikogo"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
tvn24.pl
Alec Baldwin

Alec Baldwin udzielił pierwszego wywiadu po tragedii na planie "Rust". Do sieci już trafił jego fragment. "Nie pociągnąłem za spust" - powiedział aktor w rozmowie z dziennikarzem ze stacji telewizyjnej ABC.

O tragedii na planie "Rust" pisał cały świat. Zanany aktor Alec Baldwin śmiertelnie postrzelił operatorkę Halynę Hutchins w klatkę piersiową, a reżyser Joel Souza, który stał za nią, został raniony w ramię. 

Zobacz wideo: Baldwin o filmie

Baldwin o filmie
Baldwin o filmie O czym jest ten film? Pyta nasz reporter Stephena Baldwina. To ekscytująca, nawet zaskakująca komedia - odpowiada. Źródło: Dzień Dobry TVN

Alec Baldwin zabrał głos ws. wypadku na planie "Rust"

Po makabrycznym incydencie aktor postanowił odnieść się do sprawy. Alec Baldwin udzielił pierwszego obszernego wywiadu stacji ABC News, w którym broni się przed oskarżeniami. Jak przekazał dziennikarz stacji George Stephanopoulos, rozmowa trwa godzinę i dwadzieścia minut. Do sieci już trafił jej fragment:

- Nie było w scenariuszu, żeby pociągnąć za spust? - pyta George Stephanopoulos, dziennikarz ABC.

-  Cóż, spust nie został pociągnięty, nie pociągnąłem za spust - odpowiada Alec Baldwin.

- Więc nie pociągnąłeś za spust? - upewnia się dziennikarz.

- Nie, nie, nie. Nigdy nie skierowałbym broni w nikogo i nie pociągnął za spust, nigdy - deklaruje aktor.

Alec Baldwin płacze podczas wywiadu

W udostępnionych przez stację telewizyjną fragmentach widzimy jak Alec Baldwin daje upust emocjom. Podczas rozmowy z dziennikarzem nie jest w stanie powstrzymać łez i przekonuje, że nie wie, w jaki sposób kula trafiła na plan zdjęciowy. -  Ktoś włożył do broni prawdziwą kulę. Pocisk, który nawet nie miał prawa się znaleźć na terenie posiadłości - podkreśla w rozmowie.

Cały wywiad zostanie wyemitowany przez telewizję ABC News 2 grudnia. Przypominamy, że prace nad filmem zostały zawieszone, a śledztwo wciąż trwa.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości