Gwiazdy

Show-biznes okiem Agaty Młynarskiej. "Gwiazdy decydują o tym, co chcą, żeby ludzie o nich wiedzieli"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Show-biznes okiem Agaty Młynarskiej
Show-biznes okiem Agaty MłynarskiejDzień Dobry TVN
wideo 2/12

Mało kto wie o polskich mediach i świecie gwiazd tyle, co Agata Młynarska. Mateusz Hładki zaprosił znaną dziennikarkę do show-biznesowego cyklu Dzień Dobry TVN, by wraz z nim skomentowała bieżące newsy z dziedziny rozrywki. Rozmawiali m.in. o Natalii Kukulskiej i Majce Jeżowskiej. Młynarska wyznała, jakie ma doświadczenia z paparazzi.

Agata Młynarska komentuje show-biznes

Kącik show-biznesowy jest jednym z ulubionych elementów programu naszych widzów. Mateusz Hładki poprosił Agatę Młynarską, by swoim eksperckim okiem oceniła najnowsze doniesienia z życia gwiazd. Na pierwszy ogień wzięli nową piosenkę Natalii Kukulskiej i Matta Duska "Except For Us".

- To jest dla mnie bardzo miłe, że powstają piosenki, które są w tym nurcie tradycyjnego, klasycznego jazzu - powiedziała Młynarska. - Ja bardzo lubię tego rodzaju kontynuacje. Taką tradycję, która ma jeszcze swoje korzenia w Nat King Cole'u czy we Franku Sinatrze. Fajnie, że dołączają do tego polscy artyści. Pamiętam rewelacyjne trio Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Matt Dusk i piosenka, która rozwala system. Fajne były duety, które Matt Dusk zrobił wcześniej, m.in. z Ewą Bem, z Margaret czy z Edytą Górniak. Teraz czas na Natalię Kukulską. Chyba ten chłopak upodobał sobie polskie artystki - dodała.

Pozostając w temacie muzyki, Agata i Mateusz skomentowali nowy singiel kolejnej, polskiej wokalistki - Majki Jeżowskiej.

- W show-biznesie bardzo trudno jest znaleźć pomysł na siebie w miarę upływu lat. Przypomnę, że Majce dawno stuknęła 60-tka. Chociaż kobietom wieku się nie liczy, to spójrzcie, jak wygląda kobieta, która ma ponad 60 lat. Mówię o tym celowo, bo Majka tego wieku się nie wstydzi podobniej jak ja. Majka znalazła na siebie sposób i wystrzeliła na nowo. Przestała być wyłącznie wykonawczynią piosenek dla dzieci. Ma kanał na YouTubie, wzięła udział w najbardziej spektakularnych wydarzeniach, o których myśli się w odniesieniu do ludzi młodych, np. juwenalia albo Męskie Granie - stwierdziła Agata.

- Trzymamy kciuki za Maję. Zawsze jest u nas mile widziana - dodał Mateusz.

Agata Młynarska o początkach pracy w mediach

Młynarska w Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak jej zdaniem zmienił się polski show-biznes na przestrzeni ostatnich dekad.

- Zaczynałam pracę na przełomie 1989 i 1990 roku. To był czas, kiedy wszystko na nowo rodziło się w naszej nowej Polsce. Wtedy wszystko było siermiężne, było inne. Nikt nie miał stylistów, fryzjerów. Make-up był właściwie tylko z przypadku. Jeśli się udało, to malowały nas panie, które kiedyś malowały moją mamę czy artystów, którzy występowali w Kabarecie Starszych Panów. Nie było możliwości, żeby się czegoś więcej o nas dowiedzieć, bo nie było portali. Były zdjęcia, które robiono nam raz na jakiś czas. Prasę w ogóle nie interesowało nasze życie prywatne. To bardzo powoli pojawiło się w show-biznesie. Kiedy gruchnęła wieść, że powstanie pismo, które będzie pismem codziennym, bulwarowym, w którym najważniejsi będą celebryci, wówczas też nie było jeszcze tego słowa, i ich życie prywatne, to wtedy nam nie mieściło się w głowie, że do tego stopnia może się zbrutalizować informacja o ludziach, którzy są tacy jak inni - wspominała Agata.

Wraz z rozwojem mediów plotkarskich, które skupiały się na prywatności gwiazd, zaczęło przybywać paparazzi. Młynarska miała przykre doświadczenie ze wścibskimi fotografami.

- Pamiętam, jak leżałam w szpitalu i widziałam przez okno, jak na drzewie, prawie już spadając z tego drzewa, fotoreporter próbuje mi zrobić zdjęcie - powiedziała dziennikarka. - Social media, Instagram, Facebook kompletnie zmieniły sposób postrzegania gwiazd, ponieważ to gwiazdy decydują o tym, co chcą, żeby ludzie o nich wiedzieli. Jednym wychodzi to lepiej, drugim gorzej - podkreśliła Agata.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości