Gwiazdy

Dorota Wellman z wizytą u Katarzyny Olubińskiej-Godlewskiej. "Po narodzinach dziecka ja też już jestem inna"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Monika Nasternak
Katarzyna Olubińska-Godlewska o miłości i macierzyństwie
Katarzyna Olubińska-Godlewska o miłości i macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Katarzyna Olubińska-Godlewska w czerwcu została mamą. Wyczekiwana córeczka przyszła na świat i zmieniła życie rodziny o 180 stopni. Jak dziennikarka radzi sobie w nowej roli? Kto jest dla niej największym wsparciem? O tym Kasia opowiedziała Dorocie Wellman.

Katarzyna Olubińska-Godlewska w nowej roli

Katarzyna Olubińska-Godlewska to dziennikarka, która chroni swoją prywatność i niewiele mówi o życiu poza pracą. Podczas rozmowy z Dorotą Wellman uchyliła rąbka tajemnicy. Jak przyznała, kiedyś postanowiła sobie, że wyjdzie za mąż, gdy znajdzie właściwego mężczyznę. Ten pojawił się w jej życiu niespodziewanie. Po wielu rozczarowaniach i nieudanych relacjach Katarzyna poznała Jacka.

- Skarb znalazłam przypadkiem, chociaż myślę, że nie ma przypadków. Poszłam z koleżanką na obiad i tam spotkałam Jacka. Takie poczucie w sercu było od początku, że to jest ktoś wyjątkowy. Cały czas byłam bardzo ostrożna. Ślub był po dwóch latach – powiedziała.

Katarzyna Olubińska-Godlewska – starania o dziecko i macierzyństwo

Jednym z największych marzeń dziennikarki była rola matki. Katarzyna zdawała sobie sprawę, że tykający zegar nie zatrzymuje się nawet na moment, a poczęcie nowego życia może być naprawdę trudne.

Ja miałam takie poczucie, że może już nie być tego dziecka, bo jednak ten wiek, ten licznik przed oczami się pokazywał, że już za chwile ta magiczna 40-stka. Bardzo chciałam zostać mamą. Wiedziałam, że z biologicznego punktu widzenia, to jest ostatni moment

Nieustanne modlitwy, starania i prośby. W końcu pojawiła się nadzieja.

- Podczas pielgrzymki, ksiądz powiedział, że śniło mu się, że jest rok później i jest chrzest dziecka. Jak się okazało, ja już wtedy byłam w ciąży, tylko jeszcze o tym nie wiedziałam. Po powrocie zrobiłam test, pojechałam na pobranie krwi. Następnie pojechałam do Krakowa do pracy, odebrałam wyniki i już nie mogłam spać tej nocy. To była taka radość – powiedziała.

Na pytanie, jaką jest mamą, Katarzyna odpowiada:

- Myślę, że całkiem dobrze sobie radzę, słucham siebie. Mąż jest ogromną pomocą. Po narodzinach dziecka świat się zmienia. Wyszłam ze szpitala i powietrze pachniało inaczej. Wszystko było inaczej i ja też już jestem inna - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Monika Nasternak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości