Gwiazdy

Powstają następne części filmu "365 dni". Kolejny przystojny Włoch dołączył do obsady

Gwiazdy

Po międzynarodowym sukcesie filmu "365 dni" podjęto decyzję o realizacji dwóch kolejnych części produkcji. Kilka dni temu ruszyły zdjęcia, a do obsady dołączył Simone Susinna. Kim jest przystojny Włoch?

Sukces "365 dni"

Film zrealizowany na podstawie książki Blanki Lipińskiej zyskał ogólnoświatowy rozgłos. Mimo niechęci krytyków i zdobycia Złotej Maliny, ma miliony fanów, którzy nie mogą doczekać się ekranizacji dalszych losów głównych bohaterów. "365 dni" w 2020 roku był jednym z najpopularniejszych obrazów znanego serwisu streamingowego, dlatego też podjęto decyzję o realizacji kolejnych części.

Następne dwa filmy będą luźno oparte na książkowej trylogii ("Ten dzień" i "Kolejne 365 dni") Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs i Tomasza Mandesa. Przygody Laury (Anna-Maria Sieklucka) i Massimo (Michele Morone) mają być pełne zwrotów akcji, a postaci coraz bardziej będą się rozwijać i o sobie dowiadywać.

- To dla mnie zaszczyt i ogromna radość, że kolejne dwie części trylogii "365 dni - Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni" - stały się inspiracją dla filmowych scenariuszy, które zostaną zekranizowane przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy Laury i Massimo, oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach - powiedziała Blanka Lipińska.

Kolejne części filmu na podstawie książek Blanki Lipińskiej

Kilka dni temu gwiazdy filmu opublikowały w mediach społecznościowych zdjęcia z planu. Obwieścili, że już wrócili do pracy i nagrywają kolejne części. Jak zapowiada oficjalny opis produkcji, ponowne spotkanie Laury i Massimo będzie dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej. Ich nowy początek skomplikują jednak więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawi się w życiu Laury i za wszelką cenę zechce zdobyć jej serce i zaufanie. W tego nowego mężczyznę o imieniu Nacho wcieli się Simone Susinna. Kim jest?

- To włoski model, który pracował dla największych marek, jak Gucci czy Versace , także to nie jest osoba zupełnie anonimowa we Włoszech. My w Polsce dopiero go poznajemy, natomiast nie wiemy nic o jego życiu prywatnym - powiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości