Anna Lewandowska o trudnym porodzie, Piotr Adamczyk odpowiada na zarzuty Weroniki Rosati. Martyna Wojciechowska dumna z córki. Co jeszcze cię ominęło?

Autor:
Oskar
Netkowski
Dzień Dobry TVN - co będzie w programie we wtorek, 19 września 2023 r.?
Dzień Dobry TVN - co będzie w programie we wtorek, 19 września 2023 r.?
wideo 2/23

Nowy tydzień przyniósł sporo emocji. W poniedziałek 18 września pisaliśmy o wyznaniu Anny Lewandowskiej dot. porodu. Głośno było także o Piotrze Adamczyku, który odpowiedział na zarzuty Weroniki Rosati. Informowaliśmy ponadto o zrzucanych szczepionkach dla lisów przeciwko wściekliźnie. Sprawdź, co jeszcze się działo.

Anna Lewandowska miała trudny poród. Co zdradziła na temat ciąży?

Anna Lewandowska to podwójna mama Laury oraz Klary. Choć gwiazda nieczęsto mówi w mediach o swoich pociechach, tym razem zrobiła wyjątek i zdradziła szczegóły na temat swojego pierwszego, niełatwego porodu.

Jak się okazuje, pierwszą z dziewczynek trenerka rodziła aż 28 godzin. Więcej na ten temat na stronie Dzień Dobry TVN.

Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem córki. Czego dokonała?

Martyna Wojciechowska ma powody do radości. Jej córka Kabula osiągnęła edukacyjny sukces. Jak powiedziała podróżniczka, 25-latka była bardzo zdeterminowana, bo w przyszłości chce pomagać ludziom.

Czego dokonała? Więcej przeczytasz na dziendobry.tvn.pl. 

Trwa akcja zrzucania szczepionek przeciwko wściekliźnie lisów. Co zrobić, gdy nasz pies zje preparat?

Trwa akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie. Mieszkańcy województwa mazowieckiego otrzymali alert RCB, w którym zostali poproszeni o zachowanie ostrożności. Lekarka weterynarii Monika Myziak opowiedziała w Dzień Dobry o tym, jak powinniśmy postąpić, gdy zetkniemy się z preparatem, jak i z chorym zwierzęciem.

Jak wygląda szczepionka i czy jest groźna dla zwierząt domowych? Więcej na ten temat na stronie Dzień Dobry TVN.

Rykowiska jeleni już się zaczęły. Jak walczą o samice?

Jesienią w lesie rozlegają się rozdzierające ryki. To nie zranione zwierzęta ani nic, co mogłoby nas niepokoić. To królowie polskich lasów - jelenie, rozpoczęły swoje gody.

Można je usłyszeć nawet przez kolejny miesiąc. Więcej dowiesz się ze strony Dzień Dobry TVN.

Wenecja wprowadza bilety wstępu dla turystów. Od kiedy i w jakiej kwocie?

Wenecja niszczeje, dlatego UNESCO wpisało ją na listę zagrożonego dziedzictwa. Aby zapobiec dalszej degradacji, władze miasta wprowadziły bilety wstępu dla części turystów. Kogo dotyczyć będą opłaty i od kiedy mają obowiązywać?

Jakie kary przewidziano za brak biletu? Więcej dowiesz się tutaj.

Piotr Adamczyk odpowiedział na atakujący post Weroniki Rosati. "Obliczone wyłącznie na wywołanie sensacji"

Piotr Adamczyk odniósł się do atakującego go wpisu Weroniki Rosati na temat wypadku drogowego sprzed 10 lat. - Przykro mi, że upatruje we mnie przyczyny swoich zawodowych niepowodzeń - stwierdził aktor w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

Na co jeszcze zwrócił uwagę? Sprawdź tutaj.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości