Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem córki. "Jestem z niej szalenie dumna"

Autor:
Oskar
Netkowski
Martyna Wojciechowska o nowym sezonie "Kobiety na Krańcu Świata"
Martyna Wojciechowska o nowym sezonie "Kobiety na Krańcu Świata"
wideo 2/7

Martyna Wojciechowska ma powody do radości. Jej córka Kabula osiągnęła edukacyjny sukces. Jak powiedziała podróżniczka, 25-latka była bardzo zdeterminowana, bo w przyszłości chce pomagać ludziom. Czego dokonała?

Martyna Wojciechowska - dzieci, macierzyństwo

Martyna Wojciechowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Dziennikarka wychowuje 15-letnią Marysię. Nastolatka jest owocem miłości z płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem. Podróżniczka i mężczyzna rozwiedli się kilka lat po narodzinach dziewczynki. W 2016 roku Jerzy Błaszczyk zmarł po długiej i ciężkiej chorobie.

W 2017 roku Martyna Wojciechowska zdecydowała się na adopcję urodzonej w 1998 roku Kabuli. Swoją drugą córkę poznała podczas kręcenia filmu dokumentalnego o dramacie albinosów w Tanzanii.

Martyna Wojciechowska dumna z Kabuli

Martyna Wojciechowska często mówi w swoich mediach społecznościowych o relacjach rodzinnych. Zwłaszcza tych z córkami. Jej profil na Instagramie śledzą ponad 2 miliony osób.

- Drugi rok prawa! Kabula zdała wszystkie egzaminy i już pod koniec października zaczyna kolejny rok nauki na swoim wymarzonym kierunku studiów. Jestem z niej szalenie dumna, bo wiem jak dużo serca i pracy wkłada we wszystko, co robi - czytamy we wpisie.

- Kabula ma wadę wzroku, nie do końca wszystko widzi, a wykłady często musi nagrywać na dyktafon. Ale nie przeszkadza Jej to zupełnie w osiąganiu kolejnych celów i spełnianiu marzeń. Ta wyjątkowa dziewczyna to moja wielka inspiracja! Przykład ogromnej siły i determinacji. A co najważniejsze, Kabula chce w przyszłości swoją wiedzę prawniczą wykorzystać do tego, żeby pomagać innym - dodała Martyna Wojciechowska.

Pod postem nie zabrakło słów gratulacji. Wielu obserwatorów Martyny doceniło sukces Kabuli. - Piękna i mądra, a najważniejsze pełna pasji, która popycha ją w walce o swoje marzenia. Walcz dziewczyno - czytamy w jednym z komentarzy. - Niesamowita kobieta ! Mimo braku więzi genetycznej, można rzec: po mamie - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości