Gwiazdy K-POPu zawitają do Warszawy. Festiwal KPOP Nation transmitowany będzie na żywo

Autor:
Oskar
Netkowski
Muzyka łączy pokolenia i charyzmatyczne wokalistki
Muzyka łączy pokolenia i charyzmatyczne wokalistkiDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Już w najbliższą sobotę, na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się prawdziwe święto dla fanów K-POPu – festiwal KPOP Nation. Na scenie wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo. Poznaj szczegóły.

Festiwal KPOP Nation

Już w najbliższą sobotę do Warszawy zawitają fani koreańskiego popu z całego świata, żeby wziąć udział w wyjątkowym koncercie. KPOP Nation, który odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, to największe przedsięwzięcie poświęcone gatunkowi w tej części Europy.

Wystąpią takie zespoły, jak: THE BOYZCIXMAMAMOO+KEP1ERZEROBASEONESF9 czy (G)I-DLE. KPOP NATION to święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie. Festiwalowi od samego początku przyświeca jasna idea – to wydarzenie, podczas którego melodie wywołują wzruszenia, a fani mogą wreszcie być razem podczas największego europejskiego festiwalu muzyki koreańskiej tworzonego dla fanów i przez fanów. 

Festiwal KPOP Nation - gdzie oglądać?

Serwis VOD.pl przygotował prawdziwą niespodziankę dla wielbicieli światowej muzyki. Na platformie będzie można obejrzeć na żywo, bez żadnych opłat, najgorętsze wydarzenie muzyczne K-POP tego sezonu.

Transmisja live "KPOP Nation" już w sobotę 23 września tylko w VOD.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości