Tomasz Ziętek w nowej, muzycznej roli na scenie Dzień Dobry TVN

Tomasz Ziętek
Źródło: Dzień Dobry TVN
Aktor, muzyk, romantyk... Tomek Ziętek!
Aktor, muzyk, romantyk... Tomek Ziętek!
Tomek Ziętek w piosence “C’mon”
Tomek Ziętek w piosence “C’mon”
Tomasz Ziętek pracuje nad swoim solowym debiutem. Album, którego premiera zapowiedziana jest na późną jesień bieżącego roku, już teraz promują single "Your Kiss" oraz "C’mon". Drugi z wymienionych artysta wykonał na scenie Dzień Dobry TVN. Występ poprzedziła rozmowa o jego aktualnych, twórczych planach.

Debiut Tomasza Ziętka

Artysta w pierwszej kolejności dał się poznać jako aktor. Mimo wielu sukcesów w tym zawodzie Tomasz Ziętek na wcielaniu się w postaci fabularne nie poprzestał - od jakiegoś czasu odgrywa rolę piosenkarza. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, niż można by przypuszczać. Artysta uczył się bowiem w szkole muzycznej w klasie skrzypiec.

- Po 4 latach moją przygodę [ze szkołą muzyczną - przyp. red.] zakończyłem, z czego się cieszę tak naprawdę. Czy mam hopla na punkcie gitar? Chyba mam, ale trochę się wyleczyłem z kolekcjonowania tych gitar - powiedział.

Debiutancki solowy album artysty przywodzi na myśl klimaty singer-songwriter i klasyczne amerykańskie brzmienia bluesa, folku i country. Ziętek podkreśla jednak, że nie zamyka się na inne gatunki muzyczne.

- Chyba przez to, że głównym elementem składowym jest tutaj gitara akustyczna, to ona przywodzi na myśl taką americanę i gdzieś może country rzeczywiście - dodał.

Tomasz Ziętek na scenie Dzień Dobry TVN

Artysta wykonał w naszym studiu utwór "C’mon". Jak mu poszło? Sprawdźcie w materiale poniżej.

DD_20230917_Wystep_REP
Tomek Ziętek w piosence “C’mon”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East NEws

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki

Naucz malucha samodzielnej zabawy
Materiał promocyjny

Naucz malucha samodzielnej zabawy