Gorące tematy

"Hotel Paradise 3". Decyzja Bibi i Simona zszokowała uczestników. Kto opuścił program?

Gorące tematy

TVN7/Player

Po tym, jak Bibi i Simon zostali poproszeni o wskazanie uczestników, spośród których ktoś opuści "Hotel Paradise" na Zanzibarze zawrzało. Typów nominacji było kilka, jednak finalna decyzja pary była naprawdę zaskakująca.

"Hotel Paradise 3". Ola i Mariusz nominowani do opuszczenia programu

Kiedy Klaudia poprosiła Bibi i Simona o ujawnienie swojego wyboru na wyspie zapadła cisza. I o ile wskazanie Mariusza nie było szczególnie zaskakujące, to fakt, że jako drugie padło imię "Ola" dla wielu osób był zaskoczeniem.

Długo się zastanawialiśmy, były głosy za i przeciw. Nie ukrywam, że pytaliśmy parę osób, co by zrobili. Wiem, że dużo osób nam tutaj ufa i nie chciałam, żeby ktoś pomyślał, że chcemy zaszkodzić

- tłumaczyła wybór Bibi. Co na to sami nominowani? Mariusz wydawał się być pogodzony z losem, w przeciwieństwie do Oli, która nie kryła swojego rozczarowania. - W ogóle się nie spodziewałam takiej decyzji i jest mi przykro z tego względu, że przyszła osoba, z którą mogę nawiązać relację - zaczęła. - Są tu osoby, które nie wykazują z siebie nic i te osoby nie zostały wybrane - dodała.

W głosowaniu wynikiem 7 do 3 wygrał Mariusz, co oznacza, że to Ola musiała opuścić program. Za opuszczeniem przez nią programu głosowali Mariusz, Natalia, Krystian, Ewa, Krzysztof, Bibi i Simon. Jak argumentowali swoją decyzję uczestnicy? Najbardziej zabolała ich nieszczerość dziewczyny i nie potrafili jej tego wybaczyć.

"Hotel Paradise 3". Wyjątkowe zadanie tylko dla singli

Po opuszczeniu programu przez Olę, dysproporcja między chłopakami a dziewczynami jeszcze bardziej się powiększyła. Klaudia postanowiła dać szansę singlom na bliższe poznanie pozostałych uczestniczek i wymyśliła dla nich wyjątkowe zadanie, w którym udział wzięli samotni panowie i wszystkie panie. Na czym polegała ta konkurencja?

Michał, Krzysiek i Mariusz mieli wykonać masaż każdej z dziewczyn, a one miały wskazać, który najbardziej przypadł im do gustu. Haczyk? Żadna z dziewczyn nie wiedziała, kto ją masuje. Niekwestionowanym zwycięzcą tego zadania okazał się Michał, którego wybrały wszystkie uczestniczki.

W nagrodę to właśnie on udał się na randkę. Obiad zjadł z Luizą, Bibi, Ewą i Natalią.

Zobacz wideo: "Hotel Paradise 3". Simon i Bibi wybierają Olę!

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości