Rozrywka

W "Hotelu Paradise 3" nadszedł czas na Igrzyska. Bibi i Simon staną przed bardzo trudną decyzją

Hotel Paradise 3

TVN7

Rozrywka

W "Hotelu Paradise 3" nadszedł czas na Igrzyska. Bibi i Simon staną przed bardzo trudną decyzją

Hotel Paradise 3

TVN7

W kolejnym odcinku Hotelu Paradise nie brakowało emocji. Bibi i Szymon niepodzielnie rządzą pozostałymi uczestnikami, pamiętali jednak o zapewnieniu swoim poddanym rozrywki. Na rajskim Zanzibarze zorganizowali igrzyska. Zwycięzców było aż trzech. 

"Hotel Paradise 3" - odc. 35: Bibi i Simon organizują Igrzyska

Od samego rana poddani usługują swoim władcom, którzy, trzeba przyznać, świetnie się odnaleźli w nowej roli. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu nowa rola. Ola i Luiza nie są zachwycone tym, że znalazły się pod rządami kolegów, pozostali uczestnicy zdają się jednak świetnie bawić. 

Jak się okazało zadaniem króla i królowej wioski było zorganizowanie Igrzysk dla swoich poddanych. Zanim jednak do nich doszło, w trakcie przygotowań Luiza zarzuciła Oli, że poświęca jej coraz mniej czasu. Wygląda na to, że w Hotelu Paradise pojawiła się zazdrość.

Zadania przygotowane przez Bibi i Simona wystawiły kondycję psychiczną uczestników. Wśród Pań nie dało się wybrać jednej zwyciężczyni- na najwyższym stopniu podium stanęły ex aequo Natalia i Luiza, wśród Panów bezkonkurencyjny okazał się Mariusz, który wygrał dwie z 3 konkurencji. 

Pandora w "Hotelu Paradise"

Tuż po emocjonującym pojedynku na plaży uczestników czekała Pandora. Pierwsze zdziwienie przyszło, kiedy Ewa odpowiadała na pytanie zadane przez Michała - dlaczego uważa, że podoba się wszystkim uczestnikom. Kiedy panowie zaczęli protestować Ewa szybko ucięła dyskusję:

Ja jestem taką osobą, która uważa, że mimo tego, że ktoś mi mówi, że nie jestem w jego typie, to i tak jestem w jego typie, bo robi mi to po złości

- odpowiedziała. Chwilę później Luiza usłyszała pytanie o to, dlaczego ignoruje Krzysztofa. - zalotów tu żadnych nie było, więc nie sądzę, żebym to lekceważyła - odparła Luiza. Za chwilę doszło między nimi do spięcia - nie byli w stanie dojść do porozumienia, kto z nich pierwszy mówi dobranoc. Niestety, to nie był koniec emocji tego dnia. Bibi i Simon otrzymali list, którego treść zwaliła ich z nóg. Tym razem to oni, jako król i królowa wioski będą musieli wskazać nominowanych do opuszczenia programu. Kogo wybiorą?

"Hotel Paradise" - gdzie oglądać? 

Program jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 20.30 w TVN7. Pełne odcinki oraz bonusowe fragmenty znajdziesz dodatkowo na player.pl.

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
51
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.04.2021
ewa
chyba nie piękną i nie zostawią olki
w programie