Gorące tematy

Dzień Dobry TVN liderem programów śniadaniowych w grupie komercyjnej w 2020 r. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Gorące tematy

Aktualizacja:
Logo Dzień Dobry TVN

Od ponad 15 lat Dzień Dobry TVN nieustannie dostarcza widzom najwyższej jakości rozrywki, informacji i wzruszeń, co przynosi doskonałe efekty. Dzięki ciężkiej pracy i pomysłowości w 2020 roku nasz program był liderem oglądalności wśród programów śniadaniowych w grupie komercyjnej.

Dzień Dobry TVN liderem oglądalności w grupie komercyjnej

Od stycznia do grudnia 2020 r. Dzień Dobry TVN oglądało średnio 202 443 widzów w grupie komercyjnej, co zapewniło programowi pozycję lidera wśród widzów w wieku do 16 do 49 lat. Przełożyło się to na 10,50 proc. udziału w rynku. Największą widownię gromadziły weekendowe wydania. Program oglądało wtedy średnio 274 668 widzów, co zapewniło Dzień Dobry TVN pozycję lidera i 11,31 proc. udziału w rynku w grupie komercyjnej.

Tak świetny wynik udało się uzyskać m.in. dzięki ciężkiej pracy i nowym pomysłom.

Dla nas - redakcji programu Dzień Dobry TVN rok 2020 był rokiem zmian, nowych pomysłów na realizację. W okresie pandemii jeszcze bardziej zaprzyjaźniliśmy się z nowymi technologiami. Potrafiliśmy, gdy była taka konieczność zrobić większość ponad trzygodzinnego programu na różnego rodzaju łączeniach. Również reportaże realizowaliśmy w sposób niestandardowy jak na redakcję telewizyjną, np. telefonami. Aby ograniczyć liczbę kontaktów, część materiałów była nagrywana przez bohaterów reportaży. Świetny efekt dała też bliska współpraca z redakcją online Dzień Dobry TVN

- podkreśla producentka Dzień Dobry TVN Ewa Baj.

Dzień Dobry TVN - najlepszy program śniadaniowy w Polsce

Dzień Dobry TVN to poranny magazyn prowadzony na żywo, z którym możecie przywitać każdy dzień. Prowadzący od godz. 8:00 do 11:30 poruszają ważne i nurtujące tematy, opowiadają o kulturze i przygotowują serie poradnikowe z różnych dziedzin, m.in. mody, kuchni czy prawa. Na kanapach w studio zasiadają eksperci, polskie i zagraniczne gwiazdy, a w kuchni goszczą wybitni kucharze. W magazynie śniadaniowym oprócz tematów life-style'owych pojawiają się porady zdrowotne, plotki z życia gwiazd, tricki urodowe i najważniejsze newsy z Polski i ze świata przygotowane przez zespół TVN24. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o pogodzie, z informacjami spieszą Bartek Jędrzejak, Diana Kautz i Dorota Gardias.

Telewizja śniadaniowa to nie tylko rozmowy, ale również spotkania ze specjalnymi gośćmi w kawiarence Dzień Dobry TVN oraz wyjątkowe koncerty w studiu lub na dachu! A do tego wywiady z gwiazdami Hollywood przeprowadzane przez Anię Wendzikowską.

W programie można również zobaczyć pomysły na pyszne i łatwe obiady, śniadania i kolacje. Sprawdzone przepisy na naleśniki, makaron, zdrowe sałatki i zupy. W kuchni pojawiają się znani i doświadczeni kucharze m.in. Andrzej Polan, Piotr Kucharski, Cristina Catese, Beata Kartowicz, Jasiek Kuroń, Sebastian Olma czy Daria Ładocha.

W magazynie porannym jednym ze stałych elementów jest przegląd prasy. Prowadzący zapraszają dziennikarzy telewizyjnych czy radiowych, którzy sięgają po codzienne wydania gazet, tygodniki czy popularne magazyny. Goście przyglądają się popularnym tematom politycznym czy rozrywkowym. Za tę część telewizyjnego show odpowiadają m.in. Bartosz Węglarczyk, Andrzej Stankiewicz i Artur Andrus.

Dzień Dobry TVN - prowadzący

Program prowadzi pięć par: Anna Kalczyńska-Maciejowska z Andrzejem Sołtysikiem, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Gosia Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski oraz Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga.

Studio Dzień Dobry TVN mieści się w budynku na rogu Hożej i Marszałkowskiej w Warszawie.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!

Zobacz także:

Sesja zdjęciowa z okazji 15-lecia Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości