Rozrywka

"MasterChef Junior". W programie pojawią się wyjątkowi goście. Co przygotują dla nich młodzi kucharze?

Rozrywka

"MasterChef Junior". W programie pojawią się wyjątkowi goście. Co przygotują dla nich młodzi kucharze?

Przed nami kolejny odcinek "MasterChefa Juniora". Po raz kolejny młodzi kucharze będą musieli stanąć na wysokości zadania. Tym razem pod okiem finalistów 9. edycji "MasterChefa": Oli Juszkiewicz, Sylwii Garskiej-Chmarycz i Rafała Fidyta przygotują dania surf&turf. 

"MasterChef Junior 6" – odcinek 8. Co się wydarzy?

Ósmy odcinek zapowiada się iście gorąco. Jurorzy podczas Wielkiego Kulinarnego Quizu sprawdzą u młodych kucharzy pewną rękę i pokaźny zasób kulinarnej wiedzy. Zadaniem uczestników "MasterChefa Juniora" będzie wycelowanie w wybrany stopień trudności pytania na tarczy do rzutków, a następnie odpowiedzenie na wyświetlone pytanie i zarobienie punktów na swoje konto. Zwycięzca tego teleturnieju będzie mógł cieszyć się przewagą w następnym zadaniu. 

"MasterChef Junior 6" – goście specjalni w programie

Kolejne zadanie odbędzie pod okiem trójki gości specjalnych. Emocje zagwarantują: Ola Juszkiewicz, zwyciężczyni 9. Edycji "MasterChefa" oraz Sylwia Garska-Chmarycz, która zajęła drugie miejsce i finalista Rafał Fidyt.

Przypomnijmy, że ostatnio uczestnicy  "MasterChefa Juniora" musieli odtworzyć skomplikowany przepis na deser autorstwa Krzysztofa Kopcińskiego. Mistrz cukiernictwa specjalizuje się w monodeserach. Młodzi kucharze największy problem mieli z sezamkami. Wielkim zwycięzcą został Maciek. Ze względu na trudność zadania, nikt nie odpadł z programu. A jak będzie tym razem? Dowiesz się już w niedzielę (25 kwietnia) o godzinie 20:00 na antenie TVN. Całe odcinki programu "MasterChef Junior" znajdziesz też na Player.pl.

Zobacz także:

Najlepszy przepis na gruzińską adżikę

Grillowany kalafior, tortilla z salsą i deska serów. Wyśmienite pomysły Andrzeja Polana

Bakłażan z fetą, stir fry z kurczakiem i omlet ze szczypiorkiem. Poznaj przepisy Mateusza Gesslera

Źródło: TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
53
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0