Czaty

Lekarz o koronawirusie. Masz pytania? Zadaj je na czacie 

dr Paweł Grzesiowski

dr Paweł Grzesiowski

Czaty

Lekarz o koronawirusie. Masz pytania? Zadaj je na czacie 

dr Paweł Grzesiowski

dr Paweł Grzesiowski

Ekspert o koronawirusie. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące wirusa, to możesz o nich porozmawiać z lekarzem. Dr Paweł Grzesiowski na czacie w Dzień Dobry TVN od 8:00 do 9:00. 

Co sądzisz o tym artykule?
68
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
10
14.04.2020
kwiatek
dzien dobry chcialabym sie zapytac czy jesli mam we krwi w surowicy wieloswoiste przeciw ciała anty HLA czy jestem bardziej narazona na zachorowanie i przebieg choroby
09.04.2020
Nauczyciel Karoliny
Po powrocie do domu zdejmuję maseczkę na balkonie, wkładam ją do szczelnego zamykanego plastykowego pojemnika kupionego w Castoramie. Co kilka dni wrzucam zmagazynowane zużyte maseczki do kombiwaru halogenowego, nastawiam go na 70 stopni C i na 30 min (też na balkonie). Wyjmuje zdezynfekowane maseczki. Co na to Pan Doktor?
31.03.2020
Pomysłowy
Przyłbica wykonana ze skoroszytu. Czy jest bezpieczniejsza od maseczki i czy taką przyłbicę można zakładać np podczas wyjścia do sklepu.
25.03.2020
Kurczak
Mam pytanie - a co z działkami ROD? Można pojechać?
15.03.2020
Spir
Dlaczego markety budowlane są otwarte ponieważ tam się gromadzi ponad 50 ludzi
14.03.2020
loo24
Czy lampa UV powoduje likwidację wirusów?
13.03.2020
Majka
Zastanawiam sie, czy pojscie w tej chwili do przychodni medycyny pracy, ktora to znajduje sie na korytarzu obok gabinetow pierwszego kontaktu, jest rozsadne. Musze zrobic takie badania do konca miesiaca i boje sie epidemi. Czy powinnam przesunac termin rozpoczecia zatrudnienia?
12.03.2020
Anonim
Ile czasu można być chorym na koronawirusa zanim zaczną się objawy? przekraczający granice może mieć w sobie wirusa od np. 2 dni i nie mieć jeszcze objawów a sprawdzając na granicach temperaturę ciała pasażerów nie ma stanu podgoraczkowego bo jeszcze nie ma tych objawów a dzień później może je mieć narazi już cała swoją rodzine i wszystkich wokół. Zamknąć granice!
12.03.2020
Polka
Wszyscy maja pretensje do Trumpa że zamknął granice, postąpił prawidłowo bo dba o swój kraj i ludzi . Pytanie?- czemu jeszcze Polska nie podjęła takich decyzji, obudza się kiedy będzie za późno.? Prosze poczytać ile tysięcy komentarzy ludzi odwiedzających informacje jakie udostępnia nam informacje na ten temat jest za zamknięcie granic! Może jednak czas aby podjąć takie kroki!
12.03.2020
Edyta
Dzień dobry
Moja córka ma zaplanowany wyjazd na narty do Francji z Biurem podróży SnowShow 20 marca. Razem jedzie ok 1300 osób czy jest to bezpieczne? biuro nie odwołuje wyjazdu (oficjalna informacja na stronie)
Pozdrawiam Edyta Kozłowska
Rozwiń wszystkie komentarzy