Gwiazdy

Odmłodzona Ewa Kasprzyk. Zaskoczeni internauci: "Jak 20-latka"

Ewa Kasprzyk

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Odmłodzona Ewa Kasprzyk. Zaskoczeni internauci: "Jak 20-latka"

Ewa Kasprzyk

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy nie raz i nie dwa zaskakiwały nas swoimi przemianami. W ostatnim czasie taką niespodziankę zrobiła fanom Ewa Kasprzyk. Pod zdjęciem z planu "Chłopów" internauci nie kryli zdumienia. 

Ewa Kasprzyk – metamorfoza

Ewa Kasprzyk to kultowa postać polskiej kinematografii. Od lat zachwyca nie tylko swoim talentem aktorskim, lecz także szykiem, klasą i elegancją. Pamiętamy ją m.in. jako Barbarę Wolańską z filmu "Kogel-mogel" Romana Załuskiego. Aktualnie gwiazda pracuje przy ekranizacji "Chłopów" Reymonta powstającej w technice animacji malarskiej. Wciela się tam w postać Dominikowej.

Aktorka w ostatnim czasie opublikowała zdjęcia z planu filmowego. Ucharakteryzowana Ewa Kasprzyk jest na nim nie do poznania.

7.24. Gotowa do Chłopów

- poinformowała gwiazda. 

Reakcja internautów na zdjęcie Ewy Kasprzyk

Fotografia Ewy Kasprzyk wywołała duże poruszenie wśród obserwujących ją osób. Z makijażem i zrobioną fryzurą wielu osobom zaczęła kojarzyć się nie tyle z postacią Dominikowej, ale także z innymi zagranicznymi osobistościami. Nic dziwnego, już sama aktorka zauważyła swoje podobieństwo do  pewnej bardzo znanej gwiazdy. Mowa o Kate Winslet. Fani wspomnieli również o kilku innych sobowtórach. 

Wow, jak Salma Hayek, tylko że blond i z 20 lat mniej Pani tu wygląda. Rewelacja. Nie poznałam

- napisała jedna z internautek.

Julia Tymoszenko

- wybrzmiało również.

Szok i niedowierzanie
O matko, jak 20-latka!!!
Zjawiskowa

- zachwycali się obserwatorzy.

Przemiany aktorskie

Ewa Kasprzyk nie jest jedyną aktorką, która zaskoczyła ostatnio swoim wyglądem. Głośno było również o Michale Koterskim, który wciela się w tytułową rolę w filmie "Gierek".  Aktor przytył kilkanaście kilogramów.  

Ewa Kasprzyk: "My nie mamy tolerancji na inność"

"Ewa Kasprzyk o problemach z tolerancją: Przyjmijmy, że tacy jesteśmy. Każdy z nas jest inny i to jest fantastyczne", źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Zobacz także:

Najlepsze ciążowe stylizacje Maffashion. Jak blogerka ukrywała brzuszek?

Magda Steczkowska kilkanaście godzin czeka na lotnisku. "I to się nazywa przygoda!"

Aktorka, sportsmenka i prawniczka. Joanna Jabłczyńska o swoich pasjach: "Jestem osobą, która musi robić wiele różnych rzeczy"

Co sądzisz o tym artykule?
59
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.09.2020
PIEWRSZA MILOSC
BAWRY SZCZESCIA