Gwiazdy

Aktorka, sportsmenka i prawniczka. Joanna Jabłczyńska o swoich pasjach: "Jestem osobą, która musi robić wiele różnych rzeczy"

Dzień Dobry TVN Online

Gwiazdy

Aktorka, sportsmenka i prawniczka. Joanna Jabłczyńska o swoich pasjach: "Jestem osobą, która musi robić wiele różnych rzeczy"

Dzień Dobry TVN Online

Do show-biznesu wkraczała mając zaledwie 8 lat, jednak nie związała się z nim na wyłączność. Joanna Jabłczyńska opowiedziała nam o przygodzie z prawem, życiu na wsi oraz prywatności, którą da się ochronić. Jak aktorka łączy swoje pasje?

Joanna Jabłczyńska - kariera

Karierę zaczynała w wieku 8 lat, w zespole "Fasolki". Potem prowadziła programy młodzieżowe, grała w serialach i filmach. Joanna Jabłczyńska wiedziała jednak, jak bardzo niepewne są zawody artystyczne. Wiedziała - i była uczona - że powinna mieć drugi, pewny fach. 

Chciałam wybrać najpewniejszy zawód i najbardziej ambitny kierunek w moim przekonaniu

- opowiada aktorka.

W grę wchodziła medycyna albo prawo. Joanna postawiła na ten drugi kierunek i… skończyła studia prawnicze. Jak przyznaje, na pierwszym roku uważała to za najgorszy wybór w swoim życiu. Ale teraz absolutnie tego nie żałuje. W sukcesem połączyła obie branże znajomi z planów filmowych to także jej klienci.

Joanna Jabłczyńska łączy pasje

Aktorka uwielbia sport. Od zawsze też zachęca innych do zdrowego stylu życia. Brała udział w triathlonach i maratonach. 

Nie zaniedbywała też innych dziedzin życia: tańczyła, śpiewała, dubbingowała filmy i grała w nich grała. A przy tym wszystkim - prowadziła sprawy sądowe.

Jestem taką osobą, która musi robić bardzo wiele rzeczy i niezwykle różnych, żeby czuć się spełnioną

- tłumaczy Joanna Jabłczyńska. 

Jednocześnie udało się jej ochronić prywatność. Jak to zrobiła i jak łączy życie zawodowe z mieszkaniem na wsi? Posłuchajcie całego wywiadu. 

Zobacz też:

Adam Fidusiewcz zdradza nam sekrety pracy aktora. Jakie ma rady dla przyszłych artystów?

Maja Kapłon i jej historia na Dzień Dobry. Kiedy odkryła swoje muzyczne powołanie?

Sanah i piosenka "No sory". Byliśmy na planie jej najnowszego teledysku

Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.11.2020
Leon
Fajnie, gdy ktoś ma pasje, ale jak robi się zbyt wiele różnych rzeczy to jest to już „rwane” - i z doskoku. Oczywiście to nie znaczy przy okazji, że ktoś nie ma życia wewnętrznego, ale ...