Polska

  Polska

  Na wtorek synoptycy zapowiadają spadek temperatur. Na termometrach będzie od - 5 stopni C na Podlasiu do 0 stopni C na Pomorzu Zachodnim. Opadu śniegu na wschodzie i na południu kraju. Sprawdź szczegółową prognozę pogody.

  Trafiają na wybiegi światowej sławy - są niepowtarzalne i polskie. Suknie ślubne projektu polskiej stylistki sukien ślubnych Kamili Froelke podbijają serca pań młodych i ich rodzin, które chętnie powierzają jej opiekę nad swoim wyglądem. Kim jest ta wyjątkowa kobieta?

  Na czwartek synoptycy zapowiadają opady deszczu na Pomorzu, a największe zachmurzenie przewidują na północy oraz w centrum. Pogodnie na południu Polski. Na termometrach od 7 stopni C w Suwałkach do 12 stopni C w Rzeszowie. Sprawdź szczegóły prognozy pogody na czwartek, 11 listopada.

  Synoptycy na sobotę, 30 października, zapowiadają bardzo dobrą pogodę. W większości regionów ma być słonecznie, jedynie w Polsce północno-zachodniej możliwe umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach od 14 stopni C w Suwałkach i Szczecinie do nawet 19 stopni C w Rzeszowie.

  Przebój "No limit" holenderskiej grupy 2Unlimited podbijał listy przebojów w latach 90. Po dziś dzień jest bardzo popularny i przyniósł Rayowi Slijngaardowi oraz Anicie Doth ogromną sławę. Muzyk kilka lat temu podczas koncertu w Polsce poznał piękną blondynkę o imieniu Sandra, z którą obecnie jest zaręczony. Teraz mieszkają częściowo w Katowicach, a częściowo w Düsseldorfie.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 25 października 2021 r.? Synoptycy zapowiadają pogodną aurę. W całej Polsce słonecznie i bez opadów deszczu. Na termometrach od 10 stopni C na Mazurach do 14 stopni C na Dolnym Śląsku.

  W środę przelotne opady deszczu na Mazowszu i północnym wschodzie, na zachodzie i południu kraju będzie pogodnie. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku. Na termometrach od 14 do 21 stopni C. Sprawdź szczegóły prognozy pogody na środę, 20 października 2021 r.

  Za górami, za lasami, po środku pięknego parku krajobrazowego stoi pałac jak z bajki - Zamek Moszna. Wygląd budowli, jej wnętrza i zdobiące ją wieże przypominają dom Śpiącej Królewny lub Księżniczki na ziarnku grochu. Aż trudno uwierzyć, że pałac w Mosznej jest budowlą autentyczną, a nie scenerią przygotowaną na potrzeby filmu fantasy.

  Będzie cieplej. We wtorek od 9 stopni C na Podlasiu do 17 stopni C na Dolnym Śląsku. W centrum i na południu kraju pogodnie, deszcz na północy Polski. Na kolejne dni synoptycy zapowiadają ocieplenie. Jaka będzie pogoda?

  Wisła to miejscowość, która kojarzy się przede wszystkim z Adamem Małyszem i już choćby z tego powodu warto ją zobaczyć. Kilkuletni oraz kilkunastoletni turyści są jednak często bardziej wymagający niż ich rodzice. Sprawdź, jakie są w Wiśle atrakcje dla dzieci.

  Wałbrzych to miasto o przebogatej historii. To tu mieszkali reprezentanci wielkich rodów arystokratycznych, m.in. księżna Daisy, ciotka Winstona Churchilla. To tutaj również, podczas II wojny światowej, swoją siedzibę mieli hitlerowcy. Dowiedz się więcej o historii i atrakcjach Wałbrzycha.