Justin Timberlake zagra dwa koncerty w Polsce. Kiedy się odbędą? Ceny biletów zwalają z nóg

Justin Timberlake
Justin Timberlake zagra w Polsce. Kiedy odbędzie się koncert?
Źródło: NBC/Getty Images
Justin Timberlake niedawno ogłosił trasę koncertową "The Forget Tomorrow World Tour". Artysta zagra w jej ramach aż 67 koncertów na całym świecie, w tym w Polsce. W związku z ogromnym zainteresowaniem jego występem w Krakowie, postanowiono, że Justin zagra w tym mieście dwa razy. Kiedy odbędą się koncerty i ile kosztują bilety? Oto najważniejsze informacje.

Muzyka

Źródło: Dzień Dobry TVN
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło

Justin Timberlake rusza w trasę koncertową "The Forget Tomorrow World Tour"

Justin Timberlake to jedno z najgłośniejszych nazwisk w świecie muzyki pop. W kwietniu br. gwiazdor rusza w trasę promującą nowy album "Everything I Thought It Was", który ukaże się 15 marca. Podczas koncertów zaśpiewa "Selfish" oraz najnowszy singiel "Drown". Tekst piosenki napisali: Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen, Kenyon Dixon. Nie zabraknie również najpopularniejszych kawałków, które powstały w trakcie wieloletniej kariery wokalisty. 

"The Forget Tomorrow World Tour" obejmuje 67 występów na całym świecie od wiosny do grudnia. Jak czytamy na stronie wydarzenia, w Ameryce Północnej wyprzedano już 22 koncerty, a na występy w USA sprzedano ponad 550000 biletów.

Justin Timberlake zagra w Krakowie dwa razy - Kiedy i gdzie koncerty?

Po USA i Kanadzie Justin Timberlake zawita do Europy. Odwiedzi m.in. Niemcy, Belgię, Holandię, Danię czy Francję. Wokalista odwiedzi także Polskę. Początkowo Justin miał wystąpić w naszym kraju tylko raz, 26 lipca 2024, jednakże w związku z dużym zainteresowaniem koncertem, postanowiono "dodać" kolejny termin.

Justin Timberlake wystąpi więc TAURON Arena Kraków dwa razy - 26 i 27 lipca 2024.

Justin Timberlake w Polsce - ceny biletów

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com.

Regularne ceny biletów (w zależności od miejsca na trybunach) zaczynają się od 663 złotych. Najdroższe bilety na koncert Justina Timberlake'a kosztują natomiast aż 1553 złote.

Justinie Timberlake - kariera

Justin Timberlake jest wokalistką, producentem muzycznym, a także autorem tekstów i aktorem. Jak przypomina Live Nation Polska, w swojej karierze sprzedał ponad 54 mln albumów i 63 mln singli na całym świecie, a także kolejne 70 mln płyt jako główny wokalista zespołu NSYNC. Zdobył 10 nagród Grammy w kategoriach pop, dance i R&B, w tym za udane albumy solowe "Man of the Woods", "The 20/20 Experience", "FutureSex/LoveSounds" i debiutancki album solowy "Justified", a także za swój projekt z Jayem-Z. Na swoim koncie ma również 4 nagrody Emmy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Live Nation Polska

Źródło zdjęcia głównego: NBC/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości