Hotel w Karkonoszach przyciąga romantyków i osoby spragnione ciszy. "To, czego szukamy najbardziej"

Luksus_rep_2
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dyskretny urok luksusu
Dyskretny urok luksusu
Podróż marzeń do Namibii
Podróż marzeń do Namibii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Rodzinne podróże po Skandynawii
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Robert Szulc zakończył podróż dookoła świata
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Gdzie, jak i czym podróżować w 2022 roku?
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Łukasz i jego podróż przez Bajkał
Reporter Dzień Dobry TVN udał się w podróż po Polsce w poszukiwaniu pięknych i nietuzinkowych hoteli. Pierwszym przystankiem na jego mapie był obiekt w sercu Karkonoszy. Czym zaskakuje pałac i co oferuje gościom? Królewskie wnętrza to nie wszystko.

Luksusowe hotele w Polsce

Coraz częściej wyjeżdżamy za granicę, zapominając, że w naszym kraju kryją się równie wspaniałe perełki. Hotele, pensjonaty czy apartamenty - wybór jest naprawdę duży, a atrakcji i luksusów z pewnością nie brakuje.

- Dzisiaj luksus to cisza, spokój, emocje, ale też obsługa gości. To jest to, czego szukamy najbardziej. Możliwości odpoczynku w pięknych przestrzeniach, w ciszy i tam, gdzie możemy się zatrzymać, tu i teraz. To jest dla nas ważne. Ja jestem zwolenniczką teorii, że luksus dzisiaj sami sobie dajemy i sami o niego musimy zadbać. Zachęcam do tego, żeby podróżować po Polsce – powiedziała Marta Klepka, ekspertka ds. hotelarstwa.

Wyjątkowy pałac w Karkonoszach

Jednym z miejsc, gdzie czas na chwilę się zatrzymuje, jest pałac w Karkonoszach. Nasz reporter wraz z hotelową ekspertką odwiedził komnaty i zweryfikował, co oferują klientom. W obiekcie nie zabrakło sali barokowej, w której odbywają się koncerty z muzyką na żywo, a także jadalnej, gdzie możemy spożyć romantyczną kolację czy zorganizować przyjęcie. Co ciekawe, w jednej z komnat zaaranżowano bibliotekę.

- Są tu książki, myślę, że z każdego zakątka świata, w różnych językach. Tutaj goście też piszą i kończą swoje książki. Tutaj jest cisza, można się skoncentrować i odpocząć, zatapiając się w lekturach.

Creme de la creme tego pałacu to błękitna wieża z historycznymi, ręcznie malowanymi kaflami z XVIII wieku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes