big brother

  big brother

  Klaudiusz Sevkovic i Piotr Gulczyński (aka Gulczas) poznali się podczas pierwszej edycji programu "Big Brother". Mimo że mija już prawie 20 lat od emisji premierowego sezonu, uczestnicy show wciąż o sobie przypominają, a fani z chęcią śledzą ich losy. Niedawno panowie opublikowali w sieci wspólne świąteczne zdjęcie. Jak obecnie wyglądają?

  Natalia Dawidowska dała się poznać szerszej widowni podczas 2. edycji programu "Big Brother". 30-latka zdecydowanie wyróżniała się wizerunkiem spośród wszystkich uczestników i zgromadziła w mediach społecznościowych rzeszę fanów. Po zakończeniu show wyjechała za granicę. Krótko po tym dowiedziała się, że choruje na ciężką chorobę. Jak sobie radzi?

  "Dziś startuje Big Brother. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia, Filip, z Wami też!" - napisała Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie.

  Blanka Lipińska, autorka powieści „356 dni”, czyli odpowiednika „50 twarzy Greya”, weszła do Domu Wielkiego Brata! Wszyscy myśleli, że Blanka pojawi się w show jako nowa uczestniczka. Jej rola była jednak zupełnie inna. Jaka? Sprawdźcie!

  Zmieniła imię i styl życia. Dziś jest matką i żoną. Jak wygląda nowe życie popularnej "Frytki"? Co jest dla niej najważniejsze i jak odnosi się do swojej rozrywkowej przeszłości, czy czegoś żałuje? Co chciałaby przekazać za pośrednictwem swojej książki? Maja Frykowska: "Byłam mocno zgubiona. Bóg usłyszał moje wołanie".

  Już dziś będziecie mogli obejrzeć odcinek specjalny serialu "Wawa Non Stop". Na urodzinach Maćka pojawią się: Manuela z "Big Brothera", Aicha i Asteya z "X- Factor" oraz Justyna z "Top Model".

  Choć trudno w to uwierzyć, to od pierwszej edycji programu "Big Brother" minęło już 11 lat. Wtedy codziennie 9 milionów osób zasiadało przed telewizorem, by podpatrywać bohaterów reality-show. Co w tym czasie wydarzyło się w życiu Manueli Michalak, Piotra Lato, Alicji Walczak i Janusza Dzięcioła? Jaki biznes prowadzi Manuela Michalak? Co jest dla niej teraz najważniejsze? Ile fakultetów ma Alicja Walczak? Czy wyszła za mąż? W jakim zespole gra teraz Piotr Lato? Komu gra na nerwach Janusz Dzięcioł i co pociąga go w polityce? Czy żałują, że wzięli udział w programie "Big Brother"?