Natalia Dawidowska z programu Big Brother ma raka piersi. "Jestem pozytywnie nastawiona"

Natalia Dawidowska
Bartosz Krupa/East News
Natalia Dawidowska, którą widzowie znają z drugiej edycji nowego Big Brothera, walczy z nowotworem. Uczestnika show na razie nie chce dzielić się z fanami szczegółami dotyczącymi choroby, ale wszystko wskazuje na to, że to nowotwór piersi.

Natalia Dawidowska ma raka

Uczestniczka "Big Brothera 2" poinformowała o tym za pośrednictwem Instagrama. Nie wyjaśniła jednak z jakim typem nowotworu przyszło jej się zmierzyć, ale z odpowiedzi, których udzieliła swoim fanom i hasztagu wynika, że jest to guz piersi.

Jeżeli chodzi o szczegóły choroby, to chciałabym w to za bardzo nie wnikać, bo nie jest to też do końca łatwe, żeby to wszystko dokładnie opowiadać

- stwierdziła Natalia, dodając jednak, że zaniepokoiła się stanem swojego zdrowia, kiedy zauważyła płyn sączący się z sutka jej piersi.

Uczestniczka show TVN7 pomimo sytuacji zachowuje optymizm i nie zamierza się poddawać:

Chodzi mi o to, żeby wszystkie kobiety, niezależnie od tego, czy będzie wyglądała tak jak ja czy kobieta bardzo kobieca, czy ma męża czy ma żonę, czy ma dzieci, czy nie ma dzieci, nieważne w jakim wieku, warto zawsze walczyć, bo życie jest tylko jedno

Natalia wyjawiła także, że leczeniu poddała się w Wielkiej Brytanii, a operacja została przewidziana na wtorek, 13 października.

Natalii życzymy powrotu do zdrowia.

Natalia Dawidowska - kim jest

Natalia Dawidowska była uczestniczką programu "Big Brother 2". Ze względu na swój kontrowersyjny wygląd była różnie oceniana przez widzów, ale - jak powiedziała kiedyś w Dzień Dobry TVN - nie brała do siebie opinii innych.

Nie podchodziłam do tego w ten sposób, że patrzyli na mnie, jak na coś dziwnego, wyjątkowego. Dla mnie najważniejsze jest to, że dumna jest ze mnie moja rodzina, że pokazałam siebie, że byłam sobą

Dodała także, że w domu Wielkiego Brata odbywały się spory, ale uczestnicy byli tolerancyjni.

Były sytuacje sporne, gdzie próbowali mnie gdzieś uszczypnąć, wbić szpilkę. To jest normalne

W programie Natalia nie tylko nawiązała nowe znajomości, ale również się zakochała. Jej wybranką była Ewa Kępys, jednak ostatecznie ich uczucie nie przetrwało.

Posłuchajcie, co Natalia mówiła po opuszczeniu domu Wielkiego Brata:

>>> Zobacz także:

Big Brother 2. Natalia Dawidowska opuściła dom Wielkiego Brata

Big Brother 2. Ewa opuścił dom Wielkiego Brata

Kamil Lemieszewski zwycięzcą Big Brother 2: "Pomimo hejtu walczyłem do końca niczym słowiański wojownik"

Autor: Iza Dorf

podziel się:

Pozostałe wiadomości