Związki i seks

Najlepsze pozycje seksualne dla kobiet i mężczyzn

Związki i seks

Aktualizacja:
Para w łóżku

Jeśli w Twoim życiu seksualnym pojawiła się rutyna i nie jesteś w stanie wprowadzić do sypialni nowoczesnych rozwiązań, postaw na najlepsze pozycje w łóżku, które pozwalają na odrobinę eksperymentów.

Jeśli poznasz najlepsze pozycje, np. proponowane przez kamasutrę, w Twoim życiu seksualnym na nowo zaiskrzy. Jesteś mężczyzną i nie wiesz jaka jest najlepsza pozycja dla niej? A może jako partnerka chcesz zaskoczyć swojego ukochanego?

Szybki orgazm - pozycja ma znaczenie

Jaka jest najlepsza pozycja do orgazmu - szybkiego i intensywnego? Pierwszą z nich jest klasyczna pozycja, kiedy kobieta leży na plecach, a mężczyzna unosi się nad nią. Jest jeden szczegół, dzięki któremu pozycja ta może stać się najlepsza do szybkiego orgazmu - poduszka podłożona pod plecy partnerki.

Najlepsze pozycje do orgazmu to takie, w który członek w całości może penetrować partnerkę. Tutaj sprawdzi się np. pozycja, w której kobieta jest na boku i podnosi nogę, a mężczyzna porusza się w pozycji siedzącej. To najlepsza pozycja do orgazmu pochwowego , ponieważ mężczyzna może wprowadzać dodatkowe ruchy w górę i w dół, które spowodują przyjemniejsze doznania.

Jaka jest najlepsza pozycja do szybkiego orgazmu, kiedy mężczyzna leży? Partnerka może ustawić się do niego tyłem, z kolanami uniesionymi do góry. Jest to najlepsza pozycja do osiągnięcia orgazmu przez kobietę przez to, że może ona samodzielnie regulować tempo, głębokość oraz kąt nachylenia.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaka jest najlepsza pozycja do orgazmu obojga - postaw na tradycyjną pozycję, kiedy kobieta jest “na górze”, jednak wsuwa swoje nogi pod męskie. Dzięki temu będzie stymulować także łechtaczkę.

Najlepsze pozycje dla kobiet

Mężczyzna powinien zadbać o swoją partnerkę i znać najlepsze pozycje w seksie. Dzięki temu zaskoczy swoją drugą połowę, a eksperymenty pozytywnie wpłyną na relacje damsko-męskie. Najlepsze pozycje dla niej to te, w których czuje ogromną bliskość z partnerem lub jednocześnie odbywa się penetracja i pieszczenie łechtaczki.

Pierwsza najlepsza pozycja dla kobiety to tradycyjna misjonarska, kiedy partnerzy mają ze sobą kontakt wzrokowy, mogą szeptać do siebie czułe słówka, a ręka partnera bez problemu dotrze do łechtaczki.

Kolejna najlepsza pozycja dla dziewczyny to kiedy stojąc, pochyla się i łapie się np. fotela lub stołu. Wypinając się, mężczyzna może zacząć ją penetrować. Nie jest to łatwa pozycja, jednak kobiety lubią ją ze względu na silną stymulację punktu G.

Najlepsze pozycje dla kobiet do osiągnięcia orgazmu to także pozycja "na jeźdźca", w której same kontrolują stosunek, siedząc na partnerze lub "na łyżeczkę", gdzie partner może dodatkowo pieścić łechtaczkę oraz całować po karku. Przyjemność gwarantowana.

Najlepsze pozycje dla faceta

Dla mężczyzn mamy kilka sprawdzonych metod i są to najlepsze pozycje kamasutry . Odrobina nowości i świeżości przyda się w każdych relacjach, choć na początku mogą nie być to proste fizycznie pozycje do kochania. Warto jednak ćwiczyć, by cieszyć się rozkoszą.

Pierwsza najlepsza pozycja dla mężczyzny to kwiat lotosu , w której partner siedzi ze skrzyżowanymi nogami, a kobieta siada na niego, patrząc mu prosto w oczy. To sposób na głęboką i długą penetrację. Kolejna najlepsza pozycja dla niego to miłosny precel, w których mężczyzna i kobieta klęczą naprzeciwko siebie. Jedno opiera się na lewym kolanie, a drugie na prawym.

Najlepsze pozycje dla mężczyzn to także pozycja na pieska, która działa na mężczyzn ekscytująco za każdym razem, a także pozycja "struna", w której kobieta jest na brzuchu, a mężczyzna znajduje się nad nią. Partnerzy muszą być wyprostowani, a pod kobietą najlepiej jest położyć poduszkę dla przyjemniejszych doznań.

Jeśli chodzi o najlepsze pozycje dla niego - najlepiej działają takie, podczas których występuje głęboka penetracja i jest możliwość patrzenia na członka penetrującego kobietę.

Najlepsze pozycje w ciąży

Seks w ciąży może być udany dla obojga, wystarczy tylko zastosować najlepsze pozycje podczas stosunku. To także możliwość na wprowadzenie czegoś nowego. Na samym początku ciąży można stosować wszystkie ulubione najlepsze pozycje miłosne.

Najlepsze pozycje seksualne dla kobiet w nieco bardziej zaawansowanej ciąży to takie, w których zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie będzie wygodnie. Jedną z najwygodniejszych jest pozycja na boku, nie spowoduje to nacisku na brzuch. Najlepsza pozycja w seksie podczas ciąży jest także “na jeźdźca”, szczególnie jeśli piersi kobiety są obolałe.

Najlepsza pozycja dla faceta, aby osiągnął orgazm i jednocześnie sprawiał przyjemność kobiecie to pozycja klęcząca, kiedy mężczyzna jest z tyłu. Z brzuszkiem nic się nie stanie, a mężczyzna ma możliwość penetracji. Najlepsze pozycje kochania podczas ciąży to także pozycja kowbojska tylna i pozycja z nogami w górze.

Najlepsze pozycje od tyłu

Jakie są najlepsze pozycje dla kobiety i mężczyzny, kiedy odbywa się penetracja odbytu? Można wykorzystać sprawdzone i najlepsze pozycje podczas stosunku, czyli “na pieska”, "żabka" lub tylna z oparciem. Najlepsze pozycje w łóżku podczas seksu, nie tylko analnego, ale także po prostu od tyłu to też pozycja kowbojska tyłem do partnera ze zgiętymi nogami oraz na łyżeczkę. Wiesz już, jaka najlepsza pozycja sprawdzi się od tyłu - może to być początek nowych eksperymentów.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości