"Wakacje z teściową". Czy taka podróż może się udać? "Musiałam mu troszeczkę pokazać, gdzie jest jego miejsce"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Nie taka teściowa straszna
Nie taka teściowa straszna Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

"Wakacje z teściową" to program rozrywkowy, w którym zięciowie i synowe decydują się wyruszyć w emocjonującą podróż do egzotycznych krajów, a towarzyszyć im będą ich teściowe. Czy taki wyjazd to przepis na rodzinną katastrofę? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Daniel Postek, Teresa Dąbrowska oraz Aleksandra i Małgorzata Ekert.

"Wakacje z teściową"

W niedzielę 16 kwietnia premierę będzie miał nowy program rozrywkowy TVN Style "Wakacje z teściową". Bohaterowie wyruszyli w podróż do egzotycznych krajów, a ich towarzyszkami były teściowe. Nie był to jednak typowy wypoczynek, a przygoda pełna wyzwań, emocji i szalonych atrakcji.

W studiu Dzień Dobry TVN czwórka uczestników opowiedziała widzom m.in. o tym, jak udział w programie wpłynął na ich relacje. Teresa Dąbrowska i Daniel Postek wybrali się wspólnie do Maroka. - Zmieniło się moje postrzeganie pani Teresy. Trochę, że tak powiem, tej typowej teściowej wyszło - tłumaczył zięć Teresy.

- Mnie ogólnie tak aż mocno nic nie denerwowało, ale musiałam troszeczkę pokazać mu, gdzie jest jego miejsce - zaznaczyła teściowa Daniela.

- Ja chciałem tylko powiedzieć, że mamusia jest bardzo dobrą kobietą, nie mam żadnych przeciwskazań - dodał bohater programu.

Obalamy stereotyp teściowej

W emocjonującą podróż wybrały się również teściowa Małgorzata Ekert z synową Aleksandra Ekert. Panie poleciały wspólnie do Wietnamu. - Były momenty cięższe, ale dałyśmy radę - tłumaczyła Aleksandra. - Znam mamę 13 lat, więc nauczyłyśmy się siebie. Wiedziałam, kiedy muszę wyjść z spokoju, zostawić ją spokojnie samą, żeby nie było dramatów po prostu - dodała.

Co dał im wspólny wyjazd? Jak tłumaczy Aleksandra, podróż pokazała im, że potrafią współpracować w trudnych, stresujących chwilach. - Jesteśmy świetnie w organizacji, jesteśmy "the best" po prostu - potwierdziła Małgorzata.

Jak wyglądają ich relacje na co dzień? Czy czasem zdarza im się rywalizować? - Biznesowo nie, bo razem pracujemy, ale rywalizujemy o wnusia. Ja mam inny sposób na małe dziecko, [...] babcia jest tutaj mocą dla wnusia, rozpieszczam go - podsumowała Małgorzata Ekert.

Pierwszy odcinek "Wakacji z teściową" zobaczymy już 16 kwietnia o 12:30 na antenie TVN Style.

Zobacz całą rozmowę w naszym wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości