Policjant walczy o życie ciężko chorej żony. Potrzebny jest ponad milion złotych

Aktualizacja:
Polska policja

Śląska policja wykazała się ogromną solidarnością względem swojego kolegi z jednostki. Żona funkcjonariusza z Wydziału Prewencji KWP w Katowicach walczy o życie, a policjanci proszą o wsparcie jej leczenia. Chodzi o 1,5 miliona złotych.

Walka o życie żony policjanta

Mąż Joanny, Michał, odpowiada za koordynację prawie tysiąca innych policjantów. W służbie jest od lat. Na co dzień pomaga w zwalczaniu przestępstw, a teraz sam potrzebuje wsparcia dla chorej żony.
Mężczyzna wraz z 14-letnią córką Julią proszą o pomoc dla najbliższej im osoby, Joanny Górny. Kobieta walczy z nowotworem już od ponad roku.
- W grudniu 2019 roku u Joanny zdiagnozowano guza w okolicach śródpiersia. Stwierdzony chłoniak okazał się bardzo odporny na wtłaczane w żyły trucizny i wyczerpujące naświetlania. Jest jednak nadzieja – metoda CAR T-cell. Metoda bardzo skuteczna, ale też niestety bardzo droga. Julia, Michał, Joanna i ich najbliżsi nie są w stanie sami zapłacić za to leczenie ponad 1,5 miliona złotych! — piszą śląscy policjanci i apelują o wpłacanie pieniędzy na portalu Się Pomaga.
Pomóc można klikając w ten link.

Kim jest Michał Górny?

Mąż chorej Joanny pełni służbę w Wydziale Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, koordynując pracę prawie 1000 dzielnicowych. Jest też odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych narzędzi do komunikacji pomiędzy tymi funkcjonariuszami a mieszkańcami województwa.
Wcześniej przez 7 lat był dzielnicowym w Chorzowie, a potem Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w tym mieście.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Skóra pod lupą – strzeż się czerniaka
Autor: Oskar Netkowski
Pozostałe wiadomości