Materiał promocyjny

Oryginalne prezenty dla każdego taty. "Celujmy w jego zainteresowania"

Prezenty na Dzień Ojca
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dzień Ojca to idealna okazja, aby podziękować rodzicowi za opiekę i troskę, którą nas obdarza. Oprócz życzeń możemy także podarować mu drobny upominek. W Dzień Dobry TVN poszukiwacz gadżetów Konrad Koterba, wybrał kilka propozycji na każdą kieszeń.

Prezenty na Dzień Ojca

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. To świetna okazja, aby podziękować rodzicowi za miłość, obecność i opiekę oraz kupić drobny upominek, dzięki któremu święto staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. Na jaki podarunek warto się zdecydować?

W Dzień Dobry TVN poszukiwacz gadżetów Konrad Koterba, zaprezentował widzom inspiracje na oryginalne i praktyczne prezenty na Dzień Ojca. Jak podkreślił ekspert, warto celować w upominki związane np. z zainteresowaniami rodzica. Świetnym pomysłem może być m.in. zestaw do majsterkowania składający się z praktycznych narzędzi.

Oryginalne prezenty dla każdego taty

Idealnym prezentem dla fanów dobrej zabawy są również klocki Lego, które uwielbiają osoby w każdym wieku. - Nie musicie mieć nawet jakiejś uroczystości, żeby kupić sobie taki zestaw i samodzielnie go złożyć - tłumaczył Konrad Koterba. Taki prezent nie tylko pobudzi kreatywność, ale pozwoli się także zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu w pracy. - Tutaj mamy Batwing i to jest wersja z 1989 roku z filmu i ta replika jest bardzo godnie odwzorowana - dodał nasz gość.

Co kupić tacie, który uwielbia jeździć na rowerze? W zależności od budżetu możemy zdecydować się na drobne akcesoria, takie jak termoodzież, kask, ale też np. saszetkę z miejscem na telefon, którą mocuje się na ramie roweru. Fanom dalszych wypraw przyda się także masywne zapięcie. Takie zabezpieczenia skutecznie chronią przed kradzieżą.

Szukasz oryginalnego prezentu? Postaw na spersonalizowane przedmioty. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że mają indywidualny charakter dopasowany do konkretnej osoby. Co warto kupić? Może być to plakat ze wspólną fotografią, zestaw do grilla, czy album ze zdjęciami.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości