Newsy

Przed nami premiera "Hotel Paradise 3". Kogo zobaczymy w nowym sezonie programu?

Newsy

Klaudia El Dursi już od kilku tygodni jest na Zanzibarze, gdzie nagrywany jest kolejny sezon najgorętszego randkowego show tego sezonu. "Hotel Paradise" wraca 22 lutego. Po raz trzeci seksowni single spotkają się w tropikach. Ich cel? Miłość i pieniądze. Coś nam mówi, że nie obędzie się bez intryg. "Hotel Pardise 3" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:30 na TVN 7. Nowe odcinki obejrzycie również na Playerze.

"Hotel Paradise 3" - kim są uczestnicy nowego sezonu programu?

Program "Hotel Paradise" z miejsca podbił serca widzów. Za sukcesem show stoją bez wątpienia barwni bohaterowie. Fani śledzą ich dalsze losy nawet po eliminacji z rozgrywki. Poznaliśmy już uczestników kolejnej, trzeciej edycji "Hotel Paradise". Zapowiada się prawdziwa mieszanka wybuchowa. Sprawdźmy, kto będzie szukał miłości na Zanzibarze.

Marcin "Groszek" Grajoszek w "Hotel Paradise 3"

Marcin ma 24 lata i pochodzi z Opola. Studiował dietetykę, ale jego główne zajęcie to modeling. "Groszek" to artystyczna dusza. Śpiewa, gra na gitarze, a nawet pisze własne teksty piosenek. Jego wyrzeźbiona sylwetka to efekt treningów kalistenicznych. Opolanin nie znosi ludzi, którzy są niedojrzali i zachowują się nienaturalnie.

"Groszek" był dotąd w jednym, ale bardzo długim związku. Niedawno rozstał się z narzeczoną po 9 latach. Obecnie szuka czułej i szczerej partnerki, która będzie lubiła czytać książki.

Basia Pędlowska w "Hotel Paradise 3"

Basia to 26-letnią gdańszczanka. Jest silną i niezależną, a przy tym empatyczną kobietą. Kilka lat temu złamała kręgosłup, mimo tego nie poddała się i wróciła do treningów. Oprócz sportu pasjonuje się również nauką języków obcych - mówi między innymi po hiszpańsku i po włosku. Na co dzień pracuje jako kelnerka i uczy się w szkole wizażu. W wolnym czasie można ją spotkać na siłowni lub na strzelnicy.

Pędlowska od około roku jest singielką. Jaka sama twierdzi, ma pecha w miłości. Lubi, kiedy partner skupia się na niej w 100 procentach. Idealny facet dla Basi to wysoki i wysportowany brunet o zielonych oczach. Za poczucie humoru i empatię ma szanse dostać dodatkowe punkty, za to kłamstwo od razu go zdyskredytuje.

Bogusia Brzezińska w "Hotel Paradise 3"

Bogusia jest 20-letnią artystką z Lublińca. Studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Dodatkowo prowadzi też butik, w którym sprzedaje kreacje własnego autorstwa. Brzezińska nie ukrywa, że marzy jej się sława. W przyszłości chciałaby spróbować swoich sił jako piosenkarka. Już teraz uczy szlifuje swój wokal.

U płci przeciwnej ceni między innymi opiekuńczość i ucho do dobrej muzyki. Odstraszają ją typowi playboye. Ideałem mężczyzny dla Bogusi jest wysoki i muskularny Herkules o ciemnej karnacji. Dobrze, żeby był też pracowitym człowiekiem.

Krystian Ferretti w "Hotel Paradise 3"

Krystian Ferretti ma 27 lat i jest Włochem. Być może to tłumaczy jego ognisty temperament. Potrafi postawić na swoim, ale empatia nie jest mu obca. Na co dzień zajmuje się organizacją rządowych spotkań. W życiu zajmował się już wieloma dyscyplinami sportowymi: jeździł na nartach, boksował, a nawet grał w darta. Jego druga pasja to muzyka, w szczególności trance.

Ceni sobie dobrą atmosferę w grupie i dlatego też sporo żartuje. Wierzy, że poczuciem humoru uda mu się rozkochać w sobie płeć piękną. Nie szuka ideałów, bo jak sam uważa, najważniejsza jest chemia.

Luiza Beznouaoua w "Hotel Paradise 3"

Luiza jest pół Algierką i pół Polską. Ma 20 lat i mieszka w Warszawie, gdzie razem z mamą prowadzi butik z ubraniami plus size. Dodatkowo zajmuje się też modelingiem. W swojej karierze chodziła po wybiegach między innymi w Berlinie i Mediolanie. Widzowie mogą kojarzyć ją z udziału w siódmej edycji "Top Model". Jej inne pasje to taniec i kino.

Beznouaoua nie jest kochliwa, ale łatwo zwrócić je uwagę. Szuka wysportowanego mężczyzny, z którym będzie mogła stworzyć długi związek. Jej ideał? Wyluzowany i kompromisowy facet, lubiący się wygłupiać, ale z drugiej strony stanowczy i konkretny.

Kornelia Głaszcz w "Hotel Paradise 3"

Kornelia jest pewną siebie i spontaniczną warszawianką. Ma 24 lata. Na co dzień zajmuje się makijażem oraz charakteryzacją. Marzy o tym, żeby w przyszłości pracować z największymi gwiazdami. Jej mocne strony to: imprezowanie, uwodzenie mężczyzn i upartość. Nie znosi nudy, za to bardzo ceni sobie zabawę i towarzystwo do rozmowy.

Jak na razie nie była jeszcze w poważnym związku. Kornelia cały czas czeka na ciemnego bruneta z idealnym uśmiechem, który przyjedzie do niej na białym koniu. Jej idealny partner powinien być czuły, opiekuńczy, szczery i mieć dystans do siebie.

Dawid Susicki w "Hotel Paradise 3"

Dawid ma 24 lata i studiuje nawigację na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Zarabia jako trener personalny i grupowy. Jest ekstrawertykiem o wielu oryginalnych pasjach. Tańczy na rurze, robi pokazy streetworkoutowe, miksuje muzykę, a także produkuje steampunkowe kapelusze. Wow, sporo tego!

W życiu miłosnym Dawida również nie ma nudy. Mężczyzna ma za sobą sześć związków. Obecnie jest singlem, ponieważ lubi być niezależny. Marzy mu się kobieta o urodzie Klaudii El Dursi. Idealna partnerka dla Susickiego powinna być zadbana, inteligentna i zaradna.

Simon Price w "Hotel Paradise 3"

24-letni Simon pochodzi ze słonecznej Kalifornii. Pracuje jako agent nieruchomości, ale chciałby być tej DJ-em. Price ma konkretny plan na przyszłość - chciałby zostać milionerem. Wtedy kupiłby mamie dom i samochód, a także otworzył fundację do walki z rakiem. W wolnym czasie pisze wiersze, bajki i piosenki w języku angielskim. Lubi też śpiewać. Co ciekawe, jego serce skradły dwa dość odmienne gatunki muzyczne - dubstep i disco polo.

W przeszłość był zakochany tylko raz. Mimo uczucia rozstał się z dziewczyną, żeby móc jeszcze poszaleć. Lubi brunetki, ale blondynki również mają u niego szanse. Szuka spokojnej partnerki, która będzie umiała go poskromić. Nie interesują go zarozumiałe kobiety.

Aleksandra Hałabuda w "Hotel Paradise"

Aleksandra ma 24 i jest z Warszawy. Pracuje jako kelnerka, a jej największą pasją jest sport. Nie ma się więc, co dziwić, że w wolnym czasie chodzi na siłownię. Nie lubi głupich, złych i zawistnych ludzi. Etap przelotnych romansów już dawno za nią, ale po tym jak ukochany złamał jej serce, ma problem z zaangażowaniem się w związek.

Hałabuda oczekuje od partnera przede wszystkim uwagi i wierności. Jej ideał powinien być pewny siebie, wysoki, umięśniony i wytatuowany. Dodatkowe plusy za piękny uśmiech i zaradność życiową.

Macie już swoich faworytów?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości