Newsy

Wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Kiedy zobaczymy ulubionych prowadzących?

Newsy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN
Wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Po wakacyjnej przerwie wracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN. Widzowie od poniedziałku do niedzieli będą mogli zaczynać poranki ze swoimi ulubionymi prowadzącymi. Kiedy start programu? O której godzinie rozpocznie się emisja?

Powrót Dzień Dobry TVN - kiedy?

Pod koniec czerwca Dzień Dobry TVN zostało zastąpione weekendowym wydaniem Dzień Dobry Wakacje pełnym letniej tematyki i wspólnej podróży po polskim wybrzeżu w ramach Projektu Plaża. Natomiast od wtorku 16 sierpnia powracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN.

Dzień Dobry TVN - o której godzinie?

Program rozpoczynać się będzie o godzinie 9:00. Nasi prowadzący już od poranka wprowadzą telewidza w dobry nastrój i zadbają o porządną dawkę humoru. Nie zabraknie też ciekawych, ważnych tematów oraz praktycznych porad i spotkań z autorytetami.

- Wejdziemy już niedługo na pełne morze kolejnych tematów - zapowiedział Marcin Prokop. - Poeta poranka - zażartowała Dorota Wellman.

Top of the Top Sopot Festival

Powrót Dzień Dobry TVN zbiegnie się w czasie z wyjątkowym wydarzeniem - Top of the Top Sopot Festival 2022. W dniach 16-19 sierpnia w Operze Leśnej na wielbicieli muzyki będą czekać niezapomniane wrażenia. Na sopockiej scenie zobaczymy całą plejadę gwiazd, m.in. Agnieszkę Chylińską, Margaret, Cleo, Ralpha Kaminskiego, Natalię Nykiel czy Nosowską. A to dopiero początek listy... Koncerty i wystąpienia będzie można oglądać na antenie TVN.  

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości