Gwiazdy

Wyjątkowy wieczór komediowy w Sopocie. Z czego śmialiśmy się przez ostatnich 25 lat?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Wyjątkowy wieczór komediowy w Sopocie
Wyjątkowy wieczór komediowy w SopocieDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Czwarty dzień Top Of The Top Sopot Festival upłynie w pełnej humoru atmosferze. Zaplanowany jest bowiem wyjątkowy wieczór komediowy "COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT". O tym wydarzeniu w Dzień Dobry Wakacje opowiedzieli Wojciech Fiedorczuk i Krzysztof Daukszewicz.

Wojciech Fiedorczuk i Krzysztof Daukszewicz wystąpią podczas Top Of The Top Sopot Festival

W pierwszej części "COMEDY FEST" widzowie spotkają się z gospodarzami i komentatorami programu "Szkło kontaktowe", który w tym roku obchodzi swój wyjątkowy jubileusz. Na scenie zobaczymy m.in. artystę kabaretowego Krzysztofa Daukszewicza oraz komika i stand-upera Wojciecha Fiedorczuka. O czym mężczyźni będą rozprawiać na scenie?

- Podążę w stronę naszego ulubionego posła pana Janusza Kowalskiego, ponieważ on wygłosił teorię, że dzieci, które posiadają kredki od razu idą w stronę gender. Chciałbym to skomentować piosenką, którą napisałem, co prawda 4 czy 5 lat temu, ale ona cały czas jest aktualna. Mało tego, staje się coraz bardziej aktualna - tłumaczył Krzysztof Daukszewicz w Dzień Dobry Wakacje.

Podczas sopockiego wieczoru nie zabraknie też stand-upu. - Jest to trochę innego rodzaju materia, ale potrzebująca wymiany energii z publicznością. (...) Na pewno wszyscy będziemy się starać, żeby te reakcje były i ta fajna energia również. Bo to jest fajne miejsca. Jest to Sopot. Tam mają molo, długie. Tam przyjeżdżają fajni ludzie - przyznał Wojciech Fiedorczuk.

Top Of The Top Sopot Festival - "COMEDY FEST"

Z kolei druga część wieczoru "COMEDY FEST" to "Klub Mistrzów", czyli występy artystów, którzy w różnorodny sposób zaznaczyli swoją obecność na polskiej scenie przez ostatnich 25 lat. Wśród nich niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Marcin Daniec, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka. Do tego grona dołączy 25-letni stand-uper Tomek Kołecki, rówieśnik stacji TVN, który zaprezentuje głos młodego pokolenia polskiej sceny komediowej.

Emisja "COMEDY FEST"na antenie TVN 31 sierpnia o godz. 21:35.

Posłuchaj zabawnych anegdot naszych gości w materiale wideo. Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości