szkło kontaktowe

  W Dzień Dobry TVN, prosto z Sopotu, o tym, co wydarzy się wieczorem, opowiedzieli Tomek Jakimek i Jerzy Kryszak.

  Top of The Top Sopot Festival to nie tylko święto muzyki. Oprócz wspaniałych koncertów czwartego dnia na widzów czeka wieczór pełny humoru i śmiechu.

  Podczas Top of the top Sopot Festival na deskach legendarnej Opery Leśnej w Sopocie wystąpi zespół Pectus. Na scenie bracia wykonają kultową piosenkę otwierającą serial "Przyjaciele", czyli "I'll Be There for You". O przygotowaniach i niezwykłym wyzwaniu opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje.

  Czwarty dzień Top Of The Top Sopot Festival upłynie w pełnej humoru atmosferze. Zaplanowany jest bowiem wyjątkowy wieczór komediowy "COMEDY FEST – Z CZEGO ŚMIALIŚMY SIĘ PRZEZ OSTATNICH 25 LAT".

  Zwieńczeniem Top of the Top Sopot Festival będzie Comedy Fest. W pierwszej części wieczoru zobaczymy jubileusz] programu "Szkło Kontaktowe".

  Jak prezenterka Dzień Dobry TVN odnajdzie się u boku innego prowadzącego?

  Jak program wspominają jego współtwórcy?

  "Szkło kontaktowe" to program satyryczno-publicystyczny emitowany na antenie telewizji TVN24. Teraz zespół magazynu stanął przed nowym wyzwaniem. "Szkło kontaktowe zostało przeniesione na deski jednego z warszawskich teatrów. Jaką formułę będzie miał spektakl "Szkła kontaktowego"? Czy podczas przedstawienia widzowie będą mogli się wypowiedzieć? O kulisach przedsięwzięcia opowiedzieli prowadzący i komentatorzy programu.

  Program "Szkło kontaktowe" obchodzi 10. urodziny. Z tej okazji do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarzy: Grzegorza Miecugowa i Marka Przybylika. Jakie niespodzianki przygotowali dla widzów z okazji jubileuszu? Czy to prawda, że zmieni się czołówka programu? Dlaczego Grzegorz Miecugow dokucza Markowi Przybylikowi? I co jest największą siłą tego programu? Dlaczego nie lubi, gdy o "Szkle kontaktowym" mówi się "program satyryczny"?

  Grzegorz Miecugow, prowadzący „Szkło kontaktowe”, szczerze o uzależnieniu od alkoholu, hazardu, walce z rakiem i… o tym, dlaczego nasikał na kanapę noblistki Wisławy Szymborskiej. Dlaczego nigdy nie chciał być dziennikarzem? Co było przyczynkiem do powstania książki "Szkiełko i wokół", która jest wywiadem-rzeką z Grzegorzem Miecugowem? - Nie jestem osobą, która może coś skrywać i udawać cokolwiek... Jestem generalnie szczerym człowiekiem - mówił w Dzień Dobry TVN Grzegorz Miecugow. Którego z opisanych w książce "demonów" nie udało mu się wypędzić?