Gwiazdy

Natasza Urbańska w dniu urodzin zawalczy o prestiżową nagrodę. "To będzie fantastyczna kulminacja"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
SOPOT_NATASZA
SOPOT_NATASZA
wideo 2/8

Natasza Urbańska 17 sierpnia zawalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka na sopockiej scenie zaśpiewa nowy utwór "Let me lie". Jakie emocje towarzyszą jej przed wielkim dniem? "Stres zawsze jest, ale chyba najważniejszy jest kontakt z publicznością i ta magia, która powstaje" - zdradziła nam artystka.

Natasza Urbańska – udział w konkursie TOP OF THE TOP CHALLENGE

Natasza Urbańska już niebawem zaprezentuje na sopockiej scenie nowy utwór "Let me lie", który powstał dzięki współpracy z duetem Hotel Torino. Ten koncert dla artystki będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na debiut, ale także urodziny. 

Ogromne wyróżnienie, że mogę zagrać podczas Festiwalu w Sopocie. To będzie mój debiut na tej scenie. Zaśpiewam moją piosenką podczas #TOP OF THE TOP CHALLENGE, czyli konkursu o Bursztynowego Słowika z niesamowitymi artystami i do tego dorzucę jeszcze, że będę śpiewała w moje urodziny, taki będzie mój jubileusz. Bardzo dużo rzeczy. To będzie fantastyczna kulminacja. Robię sobie projekcie, że to będzie specjalny dzień i debiut

Artysta dodała, że przygotowania do występu trwają od kilku dobrych tygodni. - Kreacje już się szyją. Współpracuje z Bartkiem Indykom, także jesteśmy na łączach i to wszystko w głowie powstaje mniej więcej od miesiąca. Nie mogę się doczekać przymiarek – zdradziła.

Czy artysta obawia się konkurencji? Czy towarzyszy jej stres?

- Stres zawsze jest, ale chyba najważniejszy jest kontakt z publicznością i ta magia, która powstaje. Kiedy dla nich śpiewasz. Nie myślę, o innych artystach jako o konkurencji, bo jesteśmy tak różni i każdy jest wyjątkowy. Cisze się, że w tak wspaniałym towarzystwie będę walczyć o Słowika, ale najważniejsze jest to, że będę mogła wystąpić i podzielić się moją muzyką. Scena to mój żywioł - podsumowała.

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 - konkurs

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia. Oprócz niesamowitych koncertów po raz kolejny zostanie wręczona prestiżowa statuetka Bursztynowego Słowika. Zanim jednak artyści staną na scenie, by w konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE zaprezentować swoje nowe single, odbędzie się koncert pod hasłem #iDANCE, w którym wezmą udział takie gwiazdy, jak Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek czy Storo.

Do rywalizacji o główną nagrodę sopockiego festiwalu przystąpią: Anna Karwan, BEMY, Martin Lange, Michał Szpak, Natasza Urbańska, Wiktor Dyduła.

O tym, do czyich rąk trafi statuetka, zadecydują słuchacze i widzowie za pomocą głosowania SMS. Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy pod scenę. Bilety na Top Of the top Sopot Festival wciąż są jeszcze dostępne. Co więcej, relację z wydarzenia będzie można śledzić także na antenie TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: fot. Jerzy Dudek/EastNews

Pozostałe wiadomości