Zespół BEMY powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika. Jakiego konkurenta obawia się najbardziej?

BEMY powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
BEMY powalczy w Sopocie o Bursztynowego Słowika
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Już 17 sierpnia na scenie Opery Leśnej usłyszymy siedmiu utalentowanych artystów, którzy w konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE powalczą o statuetkę Bursztynowego Słowika. Wśród nich - grupę BEMY. Jaki artyści mają plan na ten dzień, jakie emocje im towarzyszą i którego z konkurentów obawiają się najbardziej?

BEMY powalczą o Bursztynowego Słowika

Bracia Mattia i Elie Rosińscy na scenie muzycznej działają nie od dziś. Polsko-francuscy muzycy w tym roku mają jednak wyjątkową wenę do tworzenia singli i, jak przyznali, nie zawahają się jej użyć. Po głośnym i dobrze przyjętym singlu "6 seconds" naszedł czas na nowość. W połowie wakacji do sieci trafiła kolejna piosenka zatytułowana "Better Life".

- Ten singiel jest taki wakacyjny, przyjemny, taneczny. Ci, którzy nie słyszeli, polecam posłuchać - powiedział Mattia. - Idealny do "biforu" - dodał Ellie.

Nowa piosenka już rozgrzewa słuchaczy do tańca, natomiast pierwszy singiel wydany po przerwie zapewnił zespołowi głośny powrót na scenę. BEMY otrzymali nominację do prestiżowej nagrody Bursztynowego Słowika. Czy bracia denerwują się przed wielkim dniem?

- Podchodzimy do tego w formie zabawy, bo muzyka to jest zabawa i sama przyjemność. Stres troszeczkę jest, ale to jest zdrowy stresik, który spowoduje, że będziemy chcieli zrobić jak najlepszy występ - powiedział Mattia. Elie zaś przyznał, że zaraz po ogłoszeniu nominacji sprawdził pozostałych uczestników i uznał, że konkurencja jest naprawdę duża.

- Ja obawiam się Michała Szpaka, bo jest turbozdolny, daje mocne występy i ma bardzo duży fanpage – dodał Mattia. Drugą osobą jest Ania Karwan.

Co więcej, bracia zdradzili też, że mają wizję na swój występ, a obecnie trwają wielkie przygotowania. Co szykują dla fanów? Tego dowiecie się już 17 sierpnia. Jedno jest pewne – ich energia i talent to przepis na najlepsze show.

TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 - konkurs

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń muzycznych w naszym kraju. TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia. Oprócz niesamowitych koncertów po raz kolejny zostanie wręczona prestiżowa statuetka Bursztynowego Słowika. Zanim jednak artyści staną na scenie, by w konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE zaprezentować swoje nowe single, odbędzie się koncert pod hasłem #iDANCE, w którym wezmą udział takie gwiazdy, jak Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Cleo, Feel, Margaret, Natalia Nykiel, Kombi, Blue Café, Nocny Kochanek czy Storo.

Do rywalizacji o główną nagrodę sopockiego festiwalu przystąpią: Anna Karwan, BEMY, Martin Lange, Michał Szpak, Natasza Urbańska, Wiktor Dyduła.

O tym, do czyich rąk trafi statuetka, zadecydują słuchacze i widzowie za pomocą głosowania SMS. Już teraz zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy pod scenę. Bilety na Top Of the top Sopot Festival wciąż są jeszcze dostępne. Co więcej, relację z wydarzenia będzie można śledzić także na antenie TVN.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Universal Music Polska

podziel się:

Pozostałe wiadomości