Gwiazdy

Paulina Krupińska zachwyca wakacyjną opalenizną. "Dolce vita na naszej włoskiej wsi"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Paulina Krupińska

Paulina Krupińska spędza wakacje w słonecznej Italii. Prezenterka podzieliła się z fanami zdjęciem z letniego wypoczynku na którym prezentuje piękną opaleniznę i zapierający dech w piersi krajobraz Umbrii.

Paulina Krupińska we Włoszech

Paulina Krupińska wybrała się na urlop do malowniczej włoskiej Umbrii. Na swoim profilu zamieściła zdjęcie w iście wakacyjnej stylizacji. Jasny kolor ubrań podkreśla niesamowitą opaleniznę Pauliny. Fani nie kryją zachwytu.

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

"Jak ładnie opalona", "Jak Anioł", "Piękna" - czytamy pod postem prezenterki.

Zachwycająca Umbria

Paulina napisała pod postem krótki komentarz, który oddaje w kilku słowach klimat jaki panuje podczas jej wypoczynku: "Dolce vita na naszej włoskiej wsi". Nie sposób się nie zgodzić. Umbria to niezwykłe miejsce, gdzie życie zwalnia, a oczom pozostaje upajać się widokiem. To idealny sposób na relaks po intensywnej pracy na co dzień. Za rekomendację Krupińska podziękowała blogerce Annie Zając słowami: "Dziękuję za najlepszą rekomendację wakacyjną ever".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości