Gwiazdy

Paulina Krupińska spędza wakacje z Anną Lewandowską. "Taki chillout to ja rozumiem"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie ze wspólnych wakacji z Anną Lewandowską. Gwiazdy odpoczywają razem na Majorce w willi trenerki oraz jej męża, Roberta Lewandowskiego. Wiemy, jak spędzają czas.

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska na wakacjach

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska spędzają wspólne wakacje w Hiszpanii, a dokładnie na Majorce. Prowadząca Dzień Dobry TVN wstawiła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak wspólnie wygrzewają się w słońcu. Jednym z pierwszych komentarzy był ten od żony Roberta Lewandowskiego.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Taki chillout to ja rozumiem. My na leżaku, a Sebastian Karpiel-Bułecka z dziećmi w basenie - napisała trenerka.

Na fotografię zareagowali natychmiast także fani gwiazd, życząc im m.in. dobrego odpoczynku. - "Cudownych wakacji u Ani, Paulinko droga. Bądźcie radosne i szczęśliwe", "Najpiękniejsze kobiety na świecie", "Aż miło się na was patrzy" - czytamy w komentarzach.

Dom Lewandowskich na Majorce

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska spędzają wspólne wakacje w domu trenerki i jej męża Roberta Lewandowskiego. Willa znajduje się na Majorce w zachodniej części wyspy. W pobliżu swoje posiadłości mają między innymi Brad Pitt oraz Catherine Zeta-Jones.

Dom Lewandowskich został urządzony w modnym klimacie boho. Jest basen, a także widok na Morze Śródziemne. Nie zabrakło oczywiście miejsca do ćwiczeń. Działka mierzy 1200 m. kw. Sławna para nieruchomość nabyła wiosną zeszłego roku. Chętnie spędzają tam czas nie tylko w gronie rodzinnym, często odwiedzają ich również przyjaciele.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości